film

Bang Bang!

2014
2 godz. 36 min.
7,3 581
ocen
7,3 10 1 581
486
chce zobaczyć
Harleen, młoda recepcjonistka z banku, zostaje wciągnięta w kradzież klejnotu Koh-i-Noor, stając się wspólniczką Rajveera, którego tożsamość jest tajemnicą. Więcej Mniej
Bang Bang! zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną
Film zdobył nagrodę IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną oraz 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Na razie nikt nie dodał opisu do tego filmu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis filmu
boxoffice
$42 045 981 na świecie
$2 546 172 w USA
$39 499 809 poza USA
studio
Bollywood Hollywood Production / Fox Star Studios / Milk & Honey Pictures (koprodukcja)
tytuł oryg.
Bang Bang!
inne tytuły
Knight and Day Remake (tytuł roboczy) Indie
Więcej...
Reżyser Siddharth Anand chciał, aby w postać Rajveera Nandy wcielił się Shahid Kapoor. Aktor jednak odrzucił propozycję, gdyż chciał uniknąć porównań z Tomem Cruisem, który zagrał w pierwotnej wersji filmu pt.: "Wybuchowa para".
Zdjęcia do filmu powstały w Pradze (Czechy), Manali, Shimli, Nowym Delhi i Mumbaju (Indie), Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie), a także na wyspach Santorini i Mykonos (Grecja) oraz Phuket i Similian (Tajlandia).
W lipcu 2013 roku podczas zdjęć do filmu w Phuket (Tajlandia) odtwórca głównej roli męskiej - Hrithik Roshan doznał urazu głowy podczas wykonywania scen kaskaderskich z odrzutowcem. Aktor miał za zadanie postawić odrzutowiec na swoich stopach i wznieść się w górę na wysokość 30 stóp (około 9 metrów), by potem zanurkować do wody. Po upadku, nie chcąc wstrzymywać nagrywania, nie opuścił planu. W wyniku szybko pogarszającego się stanu zdrowia aktor musiał wrócić do Mumbaju (Indie). Po wstępnych badaniach, zdiagnozowano u niego chroniczny krwiak podtwardówkowy, a następnego dnia poddano go operacji mózgu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych