Katrina Turquotte

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/134687/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":671,"rate":7.6453055141579735,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/134687/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":5,"rate":5.8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/134687/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":9,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,6
671 ocen gry aktorskiej
Katrina Kaif
Katrina Kaif ma siedmioro rodzeństwa, jej ojciec pochodzi z Kaszmiru, matka jest Brytyjką. Katrina spędziła swoje dzieciństwo na Hawajach, później przeprowadziła się do Anglii. W wieku 14 lat rozpoczęła karierę modelki. W Londynie odkrył ją reżyser Kaizad Gustad, który zaproponował jej rolę w filmie "Brylantowy spisek". Katrina zdecydowała się na kontynuowanie kariery aktorskiej i przeniosła się na stałe do Bombaju. Początkowo nie otrzymywała wielu ofert filmowych z powodu braku znajomości języka hindi. Punktem zwrotnym w jej karierze był występ u boku wielkiej gwiazdy bollywood- Salmana Khana- w filmie "Maine Pyaar Kyun Kiya". Od tej pory jej kariera błyskawicznie się rozwijała, wystąpiła w takich bollywoodzkich hitach jak "Namastey London", "Singh is Kinng"  "Race", "Rajneeti", "Zindagi Na Milegi Dobara". Obecnie bije rekordy popularności i jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Indiach.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 lipca 1984

miejsce urodzenia: Hongkong, Wielka Brytania , (obecnie Chiny)

wzrost: 168 cm

Pochodzi z wielodzietnej rodziny - ma sześć sióstr: Stephanię, Christinę, Natashę, Melissę, Sonię, Isabel i starszego brata Michaela.
Początkowo miała zagrać Devi w filmie "Ram Gopal Varma Ki Aag", jednak ostatecznie wybrano Sushmitę Sen.
Była rozważana do roli Rehany w filmie "Once Upon a Time in Mumbai", którą otrzymała Kangana Ranaut.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych