PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847524}
5,6 11 232
oceny
5,6 10 1 11232
2,6 7
ocen krytyków
Banksterzy
powrót do forum filmu Banksterzy

Jak działa machina

ocenił(a) film na 7

Film warto zobaczyć. Mnie trochę przybliżył problem osób, które zaciągnęły kredyty przez banki. Przerażający obraz jak działa ta cała machina. Karolak I Kozuchowska w zupełnie innych rolach, zaskoczenie. Czy tylko mnie tytuł i trailer przypominał filmy Vegi? Dla uprzedzonych - zupełnie inny klimat filmu :)

a_g_85

Dokładnie, mam prawie takie same odczucia. Tyrają tego Królikowskiego po różnych filmach i rolach, no i widać, że niczego nowego w polskim filmie już nie zrobi. Styl Vegi, bardziej uznaję to jako "naśladownictwo", nieudolne ale jednak naśladownictwo pewnych ujęć i scen. Tematyka aktualna, bo kto nie ma kredytu lub problemów finansowych? Mechanizm banków i układów pokazuje tylko czubek góry lodowej. Dla mnie sam ten czubek jest wystarczająco przerażający i dlatego jeśli nie muszę, to wolę, biedniej ale spokojniej żyć...

a_g_85

I co dowiedziałaś się z tego filmu jak działa ta cała machina? :) to nie dokument.

a_g_85

jeśli o tej sprawie czerpiesz informacje z marnego filmu żerującego na temacie, to trochę ci współczuję.

ocenił(a) film na 7
haunter13

Dziekuje Ci bardzo. Przyda sie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones