PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015211}

Barbarzyńcy

Barbarian
6,1 19 832
oceny
6,1 10 1 19832
6,6 16
ocen krytyków
Barbarzyńcy
powrót do forum filmu Barbarzyńcy

Zdecydowanie warto

ocenił(a) film na 7

Przy horrorowej biedzie jaką mamy od dłuższego czasu zdecydowanie warto poświęcić czas na obejrzenie tego filmu. Oczywiście jak w każdym tego typu horrorze mamy głupie zachowania ale nie psuje to całości. Dla mnie solidne 7/10

ocenił(a) film na 6
rael_76

Jak na najstraszniejszy horror tego roku to wypada blado na tle innych. Po zwiastunie oczekiwałem naprawdę mocnego filmu a wyszło tak sobie. Nie twierdził bym też ,że mamy biedę a przynajmniej z horrorami. Dla mnie ten rok to jeden z ciekawszych pod tym względem. Chociażby filmy takie jak Fresh, Hellraiser, Goście czy Pisklę są lepsze od tego.

ocenił(a) film na 9
mortimersmith

Chociażby filmy takie jak Fresh, Hellraiser, Goście czy Pisklę są lepsze od tego. Goście...nie oglądałam, Fresh jest ciekawe,ale na pewno nie jest straszne, Pisklę to dramat psychologiczny. Obydwa filmy wielbicieli horrorów nudziły. Hellraiser jest dobry, ale nie równa się z pierwszą częścią.

ocenił(a) film na 6
Basia_101

Nie piszę, że te filmy były straszniejsze, tylko lepsze. Pisklę jest horrorem z elementami dramatu psychologicznego, bo jak inaczej można nazwać film (UWAGA SPOILER) w, którym obrzydliwy potwór terroryzuje ludzi? Masz rację, że  Hellraiser nie równa się z pierwszą częścią bo jest nawet atrakcyjniejszy:)

mortimersmith

horrory od 14 lat stoją i kwicza w miejscu, wszystko takie samo i nic nowego się nie dzieje. Odgrzewane kotlety w nowym opakowaniu, nie dotyczy to tylko filmów, więc to raczej problem samego gatunku. Aktualnie nie zapowiada się, aby cokolwiek miało się w tym temacie zmienić

ocenił(a) film na 7
1253_1642

Zdecydowanie tak , coraz trudniej o coś świeżego żyjemy w epoce kiepskich rimejków

ocenił(a) film na 7
mortimersmith

Hellaiser niestety zawód na całego brak klimatu nijaki bez polotu do oryginały , Fresh i Goście rzeczywiście ok. Natomiast barbarzyńcy absolutnie nie byli najstraszniejsi to po prostu dobrze sprawnie zrealizowany film.

ocenił(a) film na 7
rael_76

Podpisuje się. Spodobał mi się pomysł takiej bezkresnej piwnicy i fajnie wątki się przeplatają. Pstrząc na krytyczne komentarze trochę mi się chce śmiać - ktoś krytykuje ten horror i pisze w swoim komentarzu "oczekiwałem psychologicznej analizy postaci" cokolwiek to znaczy dla autora owego komentarza.

Zdecydowanie przed obejrzeniem zalecam wyjmowanie kija z tyłka a jeśli ktoś ma tytuł arystokratyczny i IQ równe 280 to niech nie włącza w ogóle ani tego ani innych horrorów. To nie jest kino dla księciuniów i księzniczek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones