PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749173}

Batman: Mroczne czasy

Batman: Bad Blood
6,4 3 974
oceny
6,4 10 1 3974
6,0 2
oceny krytyków
Batman: Mroczne czasy
powrót do forum filmu Batman: Mroczne czasy

Papka dla mas

ocenił(a) film na 5

Przestaje mi się podobać to co się dzieje w świecie Batmana. Wychowałem się na "starym" Batmanie a od NEW52 co raz bardziej całe uniwersum się komplikuje. Ta animacja dowodzi, że historia Batmana dawno się skończyła a kolejne historyjki są tworzone na siłę. Co to w ogóle za postacie w tym filmie ? Jakaś nowa bat-women, która jest lezbą, jakiś bat-wing (syn Luciusa).... po co to wprowadzają? Batman był typem samotnika. Jedyną pomoc jaką miał zanim pojawił się Robin, był Alfred. A ten film bardziej przypomina Fantastyczną czwórkę albo Avengers. Nie podoba mi się to, co się dzieje.

kirmarks

zabójczy żart to the killing joke :D Mam nadzieje, że włącza go do DC Batman. Szkoda by było Jokera na kolejny film nie łączący się z niczym, zwłaszcza jak wprowadzają Batgirl, zwłaszcza jak Mark podkłada głos.

ocenił(a) film na 7
emu_

Niby tak ale trochę sprzeczne było by to z nowym kanonem. A to filmowe uniwersum ma przypominać komiksy.

ocenił(a) film na 7
maciej86opp

Stary batman też był skomplikowany.
Ci nowi to są stare postacie wejdź na wiki lub poszukaj to się dowiesz.
A i batman nie zawsze był sam.

maciej86opp

Ja wychowałem się na Batman: The Animated Series i Batman Beyond liczyłem że to choć trochę będzie to przypominać niestety się zawiodłem. Scenariusz ciekawy ale realizacja niestety kuleje, kreska jak na XXI wiek też nie zachwyca. Brakuje mi tu ducha starej serii tej głębi i powagi jakiegoś głębszego sensu poczynań bohaterów, niestety przypomina to bardziej teledysk niż film o Batmanie.

PIXA_GOD

Zapomniałem dodać The New Batman Adventures też wspaniała seria

ocenił(a) film na 5
PIXA_GOD

Nadajemy na tych samych falach:)

ocenił(a) film na 4
PIXA_GOD

Krecha jest świetna moim zdaniem. Zrobiona w Motion Picture.

ocenił(a) film na 6
maciej86opp

Ogólnie ciekawa tematyka ale jakieś takie ćiężkie do ogladania. Na plus że animacja dla dorosłych, ale nie podoba mi się do końca temat lezbijskiej miłości, trochę to wynika z mody. Nie do końca znam nowe uniwersum, szkoda że nie wykorzystuje się bardziej potencjału żeńskiego potencjału. Plan żony batmana trochę sztuczny....

ocenił(a) film na 4
beniuuu

Nie z mody. Batwoman od swojego debiutu była lesbijką.

ocenił(a) film na 6
Kadex

oki

ocenił(a) film na 4
beniuuu

Chodziło ci o Talię ? bo Bruce ją zapłodnił jeszcze przed startem New 52.

ocenił(a) film na 6
Kadex

W sumie już nie pamiętam chwilę temu pisałem to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones