PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630781}
7,3 10 353
oceny
7,3 10 1 10353
6,0 4
oceny krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 1
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 1

mam pytanko czy miedzy czasie i pod koniec filmu to był joker podobny był do niego biala cera i zielone włosy ale nie byłe tego charakterystycznego uśmiechu ? jeżeli tak to chyba wiemy kto bedzie przeciwnikiem w części II tylko ciekawe kiedy wyjdzie ? mocno polecam ten film ;)

HOLBERTUS11

Tak to na pewno był joker. wygląd plus to co pokazali na koniec czyli jego uśmiech i słowa jakie wypowiada ;]

penio3

obejrzałem te scene jeszcze raz , na pewno Joker !

ocenił(a) film na 8
HOLBERTUS11

Kolejna część za rok.
I jeśli nie znasz komiksu to SPOILER!!!!!!!!!!!







W drugiej części Batman Walczy z Jokerem i...Supermanem

Adriann1992

A co się stało z Two Facem? Po tym jak go batman dorwal, już się nawrócił?

ocenił(a) film na 8
Pijany_Mistrz

Można się domyslać że wrócił do Arkham

ocenił(a) film na 9
HOLBERTUS11

Mi się wydaje, że to był Ras Al Ghul, ale mogę się mylić :P

ocenił(a) film na 8
Crackarotto

Hah,to dobre:D

Adriann1992

nie , nie na pewno nie ;D wcale nie podobny xD

ocenił(a) film na 8
HOLBERTUS11

Joker, Joker ;) Polecam komiks, jest rewelacyjny. Niedawno Egmont wydał nową edycję.

ocenił(a) film na 8
Macieyko

A wiesz może czy kontynuacja jest dobra? Dark Knight Strikes Back, wyszedł dużo później (2001) i jestem ciekaw czy warto ogarnąć :)

ocenił(a) film na 8
racher

Niestety nie czytałem, ale słyszałem, że ten komiks jest... specyficzny. Fabuła pokręcona, a rysunki dziwne, czasem przypominające mangowy styl. Lepiej będzie jak przeczytasz ostatnią wypowiedź crazy_race z tego tematu:
http://www.filmweb.pl/film/Batman+DCU%3A+Mroczny+rycerz+-+Powr%C3%B3t%2C+cz%C4%9 9%C5%9B%C4%87+1-2012-630781/discussion/A+teraz+co%C5%9B+strasznego+czyli+The+Dar k+Knight+Strikes+Again,2030910

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones