PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630781}
7,3 10 353
oceny
7,3 10 1 10353
6,0 4
oceny krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 1
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 1

Nie dałem rady przebrnąć do końca. Przez pierwszą część filmu 60% kwestii to było "Batman jest dobry i kochany, Batman jest złym nazistą" i tak w kółko. Wymiękłem w momencie jak ta dziewczynka przebrała się za Robina. Sam Batman wykreowany bardzo ciekawie. Wielki, brutalny drab. Może z tego powodu wrócę za jakiś czas i spróbuję drugi raz podejść do tej animacji...

ocenił(a) film na 10
Assassinek

według mnie animacja jest genialna - nie bajkowa a bardzo realistyczna w rzeczywistym świecie media też są poje**** i też jedni wyzywają od uji a drudzy od bogów.
Ile osób tyle opinii, chodziło o to że ludzie musieli go ponownie poznać bo po 10 latach nikt go nie pamiętał a dzieci myślały że to legendy.
według mnie całość jest genialna i chyba najlepsza z serii batmanów - choć jedno co mi się nie podoba i aż przykro to że sie zestarzał jak każdy zresztą. Ale właśnie to dodawało kolejnego smaku realnego odwzorowania jak jest na ziemi.

ocenił(a) film na 7
kaszmirowski

Tylko widzisz, dla Ciebie realność tej bajki to atut. Ja nawet realnej telewizji nie oglądam, więc jak ma mi się podobać telewizja bajkowa, która odzwierciedla tę realną. Z tym moim zarzutem, to chodziło o coś jeszcze. Praktycznie zero treści. Przez tę część, którą obejrzałem była mowa tylko o jednym (postrzeganie batmana z dwu różnych perspektyw). Wałkowanie tego na okrągło po prostu mnie zmęczyło. Jak słuchanie o matce Madzi czy innym badziewiu w tv. Jak już zacząłem ziewać, to pomyślałem, że nie ma co się męczyć i wyłączyłem. Może kiedyś dooglądam, ale póki co się na to nie zanosi.

Assassinek

"Ja nawet telewizji nie ogladam" a dalej "...mnie zmęczylo. Jak sluchanie o matce Madzi czy innym badziewiu w TV" - taki krytyk, o!

użytkownik usunięty
Assassinek

temat stary ale napiszę. Mam nadzieje, że przebrnąłeś bo warto i mam nadzieje, że przeczytałeś komiks bo Twój wpis sugeruje, że (w 2014) nie wiedziałeś nawet, że to adaptacja jednego z najlepszych komiksów o Batmanie ;) Odnawiam, bo jestem po prostu ciekawy czy zmieniłeś zdanie :)

Pajace filmy ogladaja a do komiksu nikt nie luknie bo trzeba ogarnac i czytac , a te zombie nawet dobrze ogladac nie łumio

nikone

No faktycznie wielkie osiągnięcie przeczytać komiks.

nikone

"a te zombie nawet dobrze ogladac nie łumio"

"łumio"

"ŁUMIO"

O Chryste Panie...

ocenił(a) film na 10
Assassinek

To pewnie komiksu w ogóle byś nie tknął, ehh ludzie

ocenił(a) film na 10
Assassinek

Batman zawsze postrzegany byl jako zloczyńca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones