PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797367}
5,3 4 513
ocen
5,3 10 1 4513
4,3 3
oceny krytyków
Batman Ninja
powrót do forum filmu Batman Ninja

Zwiastun mnie pozytywnie zaskoczył. Ciekaw jestem, jak się spisze Batman-san. xD

wilczekstepowy

Doczekałem się i widzę, że w odróżnieniu od większości oceniających bardzo mi się spodobało! A Batman w stroju samuraja wyglądał rewelacyjnie, pasuje mu to!

użytkownik usunięty
wilczekstepowy

Do tej animacji trzeba mieć specyficzny gust i nie należy być psychofanem batmana :P W ogóle ta kreska i postacie w japońskim wydaniu to chyba nalepsze, co mogło powstać od DC. Ale co najciekawsze, niektórzy znajomi z portalu oceniają to strasznie nisko, bo niby "to jest bzdura, a nie fabuła". Aż się nóż w kieszeni otwiera.

To jest właśnie maksymalnie zaskakujące, że film ma taką słabą ocenę. Rzekłbym, że nawet tajemnicze ale pewnie jest tak, jak napisałeś, że fani Batmana ostro zarzynają ocenę tej produkcji. Początkowo myślałem, że to tylko tak u nas w Polsce ale patrzę na imdb i ocena bardzo podobna.

wilczekstepowy

Kurcze, bo to dla "prawdziwych fanów" profanacja. Jak to zabawa konwencją, jak to Bruce który nie ma kołka w d*pie. No i ten brak mroku. Mnie się nawet podobał tak na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones