PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 053
oceny
7,6 10 1 362053
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

JAk dla mnie, to film od razu zalatuje kichą i to mimo odświerzania zepsutą.
Po samochodzie, który na pierwszy rzut oka wygląda tak, jakby napędzany miałkim scenariuszem miał rozwinąć swe złomiaste drzwi przekształcając je w skrzydłą i odlecieć. W dodatku na zdjęciach z jego samochodem widać , że mimo nadejścia wiosny, Batman nadal leci na zimówkach. A kostium to już tylko kolejny dowód, że Hollywood postanowiło pozbyć się się swego dziecka.
A ponieważ widać to już na etapie trailera, nim film ujrzał światło dzienne, uznaję to za aborcję. Organizuje zrzutę na kombinerki i bilet do Los Angeles, lecę wyprostować mu te zakrzywione uszy ( w dodatku zbyt krótkie ) bo póki co to wygląda jak kundel mojej sąsiadki.

ocenił(a) film na 10
nauron

hmmm nie wiem o co Ci tak naprawde chodzi z tym kostiumem?!!? co moze bardziej podobaly Ci sie sutki u Clooneya???to dopiero zenada ten kostium natomiast tutaj widze ze wracamy do mrocznego stylu Batmana Kostium jest chyba najlepsz ze wszystkich!!! zobacz jak sie wszyscy ruszali w poprzednich czesciach!? te sztuki walki przeciez stara babcia dala by sobie rade z takim Batmanem... a tam podskakiwali jacys debile a on ich tluk po mordach;)) Kostium byl tak ciasny ze potrzeboal kilku ludzi zeby tam wcisnac Bale'a! co do Batmobilu to Nolan odszedl od Komiksowej wersji samochodu ktora wedlug mnie nie byla funkcjonalna ale to jest komiks wiec mogli sie postarac o bardziej "batmanowski" car! ale zobaczymy jak to bedzie na filmie
Pozdrawiam

Thedues

Szczerze mówiąc to śmiać mi się chce gdy czytam te wszystkie posty. Tutaj ni jest ważny kostium czy batmobil, ale tu chodzi o to jak film będzie wyglądał, bo prócz gwiazdorskiej obsady to ja tu nic nie widzę. Czy Wy naprawdę myślicie, że uświadczycie to choć trochę Burtona? Tak, Batman to Burton - tylko i wyłącznie, to jedno nazwisko wiąże się z tym filmem i nic i nikt tego nie zmieni.
Zresztą zobaczycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones