PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106376}

Batman - Początek

Batman Begins
7,6 362 053
oceny
7,6 10 1 362053
7,3 32
oceny krytyków
Batman Początek
powrót do forum filmu Batman - Początek

kilmer nie nadawał sie do roli batmana o clooneyu nawet nie wspomne...świetnie zato pasował ro roli michael keaton który ma role batmana we krwi ale juz staruszek sie zrobił

użytkownik usunięty
eNDI_3

ten film to będzie wielkie gówno batmobil , strój batmana kolo co gra betmena to decyduje że film jest gówna wart i jestem ciekaw czemu wystawiacie mu takie dobre opinie choć nikt go nie widział ? a z tego co widać to to kupa shit gówno bedzie

no batmobil to porazka, ale Christian Bale to zaajebi*ty aktor wiec nie skreslaj go tak odrazu

silent_5

Prześlijcie mi batmobil bizoncool@op.pl

ocenił(a) film na 9
Vader206

Jeśli chcesz , żeby Ci przysłali batmobila to dzwoń do producenta filmu. U nas go raczej nikt nie ma, bo stoi na planie filmowym gdzieś w ameryce;) a jak chcesz zdjęcia to masz tutaj w galeri;)

a ja znowu jestem ciekawy czemu Ty wystawiasz mu taka niedobra opinie- typu "ten film jest gówna wart", chociaż też filmu nie widziałeś? Jak sam tytuł wskazuje, Nolan robi film o początkach człowieka nietoperza- tak więc wygląd batmobila, jakoś mnie nie przeraża :] a ten kolo co gra Batmana, czyli Christian Bale- nadaje się do głównej roli idealnie...co zreszta można wywnioskować oglądając zapowiedź :] ja jestem dobrej myśli i obym się nie zawiódł...chociaż wszystko jest teraz możliwe...

ocenił(a) film na 7
error

jestem na TAK, całkowicie się zgadzam. Dodam od siebie, że mam duże nadzieje, że ten film będzie b. dobry. Chciałbym tego, bo świetnie pasuje do roli Batmana Christian Bale, a zdjęcia z filmu wydają mi się mieć dobry klimat. Pewne jest natomiast, że "Batman" 'a nie przebije, bo NIKT i NIC nie przebije "BATMAN" 'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones