PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 660
ocen
5,8 10 1 127660
4,1 27
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Po takich gniotach serwowanych nam przez Disneya jak Iron Man 3 + Avengers w końcu znowu mamy coś na poziomie ostatnich Batmanów. Obecnie chyba jeden z najlepszych filmów o superbohaterach ! Polecam, bawiłam się świetnie 8+/10 !

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

A film nie nuzyl? W koncu to 150 minut.

ocenił(a) film na 8
Qjaf

nie, jedna wielka akcja Batman dobry jak nigdy wcześniej, Ben wypadł fenomenalnie !

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

Byłaś w IMAXIE, jak 3D ?

TheSakuy

3D super. :)

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Dzieki, cos czuje, ze polubie ten film ;)

ocenił(a) film na 9
naomi_nomi

Dzięki za opinie...zaczynam wierzyć że ten film nie jest taką porażką :)

Emarblues888

Nier jest, też widziałem i polecam.

ocenił(a) film na 6
Szejku

Również polecam i zapraszam też na moją recenzję tego filmu :D
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/batman-vs-superman-swit-sprawiedliwosci .html

naomi_nomi

ja też uważam, że IM3 był trochę przereklamowany - Winter soldier podniósł później poprzeczkę, której Ultron pomimo mojej sympatii nie podźwignął. DC jest mroczny i to podstawowa różnica - i dobrze

Kruchy_86

IM3 moim zdaniem jeden z najsłabszych filmów w MCU, przede wszystkim dlatego, że jest tak natarczywie nawalone tam dowcipów, że one po prostu rażą, a jakby tego było mało - są słabe. :/

ocenił(a) film na 8
naomi_nomi

napiszę jeszcze raz jak zobaczyłam oceny na MC to dochodzę do wniosku że żyję w jakieś innej czasoprzestrzeni szczególnie że ci sami gamonie dają dla gniotów od marvela o oceny z kosmosu nawet dla takich filmów jak Zielona Latarnia ! Disney to potężna korporacja ale teraz przesadzili z opłacaniem recenzentów.

użytkownik usunięty
naomi_nomi

Zielona Latarnia to postać ze stajni DC.

ocenił(a) film na 8

faktycznie tutaj wtopa straszna :) co nie zmienia faktu jak słaby jest GL i jakie dostał oceny a jakie dostał Batman vs Superman bo na MC są oceny 1/10 ?

ocenił(a) film na 6
naomi_nomi

Film może się nie podobać. Zdajesz sobie z tego sprawę? Niektórych obchodzą inne rzeczy niż "jedna wielka akcja".

ocenił(a) film na 8
Prokurator24

ten film to nie jest jedna wielka akcja, poza tym jakoś dla recenzentów Avengers to nie przeszkadzało !

ocenił(a) film na 6
naomi_nomi

Film Avengers wiedział czym jest. Nie próbował być niczym więcej niż zwykłą rozrywką. Nie próbował zadawać inteligentnych pytań. Nie próbował na siłę stawiać gruntu pod następne filmy. Był dobrze zrealizowanym, prostym blockbusterem.

ocenił(a) film na 9
Prokurator24

Tu akurat muszę się zgodzić film momentami sam nie wiem czym jest i to mi chyba najbardziej w filmie nie odpowiadało.A wielka szkoda bo ja osobiście uważam że gdyby ten film był lepiej poprowadzony poprawiono by w kilku miejscach scenariusz to byłby zaraz za Morcznym Rycerzem Nolana....ale niestety tak nie jest i to najbardziej bolało mnie po obejrzeniu tego filmu.Są w filmie momenty które wyrwały mnie z kapci a zaraz po tych scenach nadchodzi moment po którym jedyną reakcja jest takie ''pfff''.

ocenił(a) film na 5
naomi_nomi

Na poziomie ostatnich Batmanów? Daleko mu, nawet bardzo. Film jest niestety słabiutki i tylko duet Batman i Alfred jakoś go trzymają.

ocenił(a) film na 3
miki2323

Chyba miał na myśli Batmany Schumachera

ocenił(a) film na 5
DomingosCFC

A to wtedy zwracam honor... ;)

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

Witam.. Nie czytałem całego tematu ponieważ jakims dziwnym trafem jak naciskam knefel to nie moge założyć nowego.. woec piszę tu.. Wiem wiem to może być spoiler.. ale jak sporzątneli supermena to na koncu filmu jak Louis rzuciła na trumnę garść ziemii to ona po chwili się ruszyła w górę.. i moje pytanie brzmi czy superman przeżył.. ?? bo to mnie zastanawia.. bo jak by nie patrzeć to raczej ciężko go zabić..

użytkownik usunięty
naomi_nomi

kolejny komentarz w stylu "Marvel - błe, DC - dobre"

Iron Man 3 może i mieć wady ale jest przynajmniej dobrze zmontowany i ma bohaterów np: Tony Stark którego charyzmy i uroku nie trzeba przedstawiać a w Avengers charakternych postaci jest masa i wielu znajdzie swojego faworyta

Batman v Superman to tak naprawdę 5 filmów ściśniętych i sklejonych ze sobą taśmą klejącą przez co sam film jest pozbawiony sensu i kierunku

mamy sceny koszmarów które nic nie tłumaczą, zbędne wątki jak ten z Lois Lane albo Wonder Woman, komiczne i idiotyczne robienie z Supermana Jezusa, Batmana Mordercę i oczywiście wciśnięte na siłę preludium do Justice League

ocenił(a) film na 8

Fajnie że tak piszesz ale można dodać że jeśli nie Marvel, to przy Disney SW VII - ultragniocie, ten film to jak objawienie. Tylko akurat jakoś BvS jest najbardziej hejtowanym filmem, a jest znacząco lepszy od ostatnich dokonań Disneya (IM3/AV2/SW7)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones