PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 683
oceny
5,8 10 1 127683
4,1 27
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Tutaj facet pisze o nadchodzącym filmie: http://moviesroom.pl/o-tym-dlaczego-narzekajacym-na-walke-batmana-z-supermanem-n alezy-pokazac-srodkowy-palec/ . Jak dla mnie przywołuje oczywistości, ale zdaje się, że trafia w punkt ze swoimi spostrzeżeniami. Co sądzicie?

michalowy

Liczę po prostu na dobre sceny walki i żeby było jak w bajkach że Bruce pokonuje Clarka,wchodzi Luthor i łączą siły. Modle się żeby Doomsdaya nie było bo on powinien być wrogiem Supermana w solowym filmie

ocenił(a) film na 6
Zartanxxx

Ja bym chcial doomsdaya bo przydałby sie jakiś nowy czarny charakter do supla a nie ciągle luthor i zod. Poza tym wątpię aby tutaj wykorzystali caly potencjał luthora. Raczej bedzie to wprowadzenie postaci a ze jest aż trzech herosów to musi być jakiś potężny przeciwnik. W ttailerze jest scena jak Batman trzyma sie jakies ściany po czym ucieka z niej a w nią trafiają czerwone lasery jakie z oczu potrafi wystrzelic supek. Wątpię aby to superman zaatakował tymi laserami Batmana:) Darkside bedzie dopiero w JL wiec zapewne to Doomsday w niego strzela :)

shady_88

No masz rację ale też zastanawiam się czy w ogóle Luthor włoży zbroję w tym filmie a Batman moim zdaniem walczy z Wonder Woman. Metallo byłby jak ulał w tym filmie zważając że on i Luthor współpracowali ze sobą no ale nikt nie wie co i jak

Zartanxxx

Oczywiście Superman walczy z Wonder Woman,pomyłka

ocenił(a) film na 6
Zartanxxx

Mysle ze Ww bedzie walczyć i boku Batmana przeciwko Supkowi ale w pojedynku bedzie remis i tak. Wątpię aby zdecydowali sie ze ktos z tytulowej walki wygral starcie. Ciekawe jest tez kto wyslal batmaniwi list ze pozwolił zginąć swojej rodzinie:)

shady_88

Jak to nie wiesz? Proste że Joker. WW będzie po stronie Bruca bo widać to nawet na zwiastunie. Pewnie będą się tłukli i wleci Doomsday lub Luthor w zbroi i myślę że przez cały ten czas Superman będzie pod wpływem kryptonitu który użyję Lex żeby go kontrolować,walkę wygra Batman i ogarnie Clarka. Ale i tak wydaję mi się z każdym dniem że jednak Luthor nie włoży zbroi

ocenił(a) film na 6
Zartanxxx

Właśnie niekoniecznie Joker. Bo niby po co miałby to robic? I nie widzę go w tym filmie za bardzo skoro wprowadza go w suicide Squad. Obstawiam bym druga opcje ktoś jest Jason todd. W końcu mamy pokazany strój Robina no i powinni go wprowadzic. To on miałby wieksza motywacje wyslac mu to. Bo family w tym przypadku moze oznaczać właśnie bat rodzine. Stawialbym na Jasona:p

shady_88

To dopiero pierwszy film w którym Lex się pojawi, a wy już mówicie o zbroi Luthora i że Doomsday się pojawi, to trochę za dużo i za szybko jak na jeden film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones