PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 219
ocen
6,2 10 1 16219
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

Świetna komedia. Plejada gwiazd. Wspaniały film. I jeden z najlepszych aktorów amerykańskich John Travolta. Ten koleś w każdym filmie jest tak opanowany nic nie jest w stanie go wyprowadzić z równowagi. I jeszcze do tego jeden z najlepszych zespołów rockowych na świecie Aerosmith! Super. Oczywiście motyw z gangsta raperami też jest super. Najlepszy text :" Dabu herbatka nie jest gangsta" hehe daję 8+/10

tootall_17

no co ty! tak mało?! 8/10 punktów
ja daje 10/10 punktów ;p

ocenił(a) film na 9
tootall_17

Jakoś mało tu pochlebnych postów, ale jednak się trafiają i te noty takie marne, a dla mnie jedna z lepszych komedii, zgadzam się z przedmówcami.
Pierwsze miejsce Vince Vogen (przepraszam za pisownię nazwiska) za udawanie afroamerykanina, drugie Travolta i wogóle wszyscy. Najlepszy chyba początek "DASWIDANIJA". Ja daję 9/10.
Pozdrawiam, Tomasz.

ocenił(a) film na 8
szynator_tom

Bardzo śmieszna komedia, też daję 9/10.
PS. Pierwsza wersja piosenki śpiewanej przez Lindę bardziej mi się podobała:D

ocenił(a) film na 9
tootall_17

mnie też się podobało, wg mnie jedna z lepszych komedii ;)

ocenił(a) film na 8
tootall_17

MAŁO AMERYKAŃSKICH KOMEDII MI SIĘ DO TEJ PORY SPODOBAŁO. BARDZO MAŁO. TA JEST ŚWIETNA.

TUJE

Mnie ten film się bardzo podobał
Daję 10/10 :D

ocenił(a) film na 9
tootall_17

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Aerosmith, BEP - świetne zespoły- plus za to. Ponadto Uma Thurman i John Travolta znowu razem po Pulp Fiction. Na dodatek akcja rozgrywa się w LA. Jeszcze gangsterzy, przemysł muzyczny i te wszystkie sprawy. Należy się 100/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones