PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105603}
6,2 16 219
ocen
6,2 10 1 16219
4,7 3
oceny krytyków
Be Cool
powrót do forum filmu Be Cool

Piszę świeżo po seansie "Be Cool"-Film jest krótko i zwięzle mówiąc ZAJEBISTY!!..
Naprawdę wporządku, ze swietnym klimatem,swietne gagi..(..Szczególnie Dabu..)..I naprawdę śmieszne pomysły!..Bardzo udany film-Rzadko zdaza się żeby 2 częśc była lepsza od Pierwszej a w obecnych czasach gdzie "dobry" film to film bardzo drogi i wypełniony przemocą,niepotrzebną brutalnością i Mega efektami specjalnymi!:/..Jest to praktycznie NIEMOŻLIWE by seqel był lepszy niz 1wszy film a mimowszystko..(MOIM ZDANIEM!!).."Be Cool" przerósł "Dorwać Małego"...
Choc miałem pewne obawy że film naszpikowany takimi gwiazdami jak John Travolta, Uma Thurman czy Harwey Keitel moze niewypalic..Ale na całe szczęście moje obawy były bezpodstawne, bo choc o roli Thurman nie mozna wiele powiedziec o tyle kreacje Travolty i Keitela są niesamowite i obaj mimo podeszłego wieku udowadniają że w każdej roli mogą się odnalezć..(..Szczególne brawa dla Johna bo naprawdę swietnie zagrał takiego Cwaniaka jak Palmer i juz mnie chyba niczym nie zaskoczy:)..)..
Dwa słowa także o innych postaciach..Postacie Sinclaira i Dabu są wprost fenomenalne i za każdym razem wybuchałem śmiechem kiedy na ekranie pojawiały się te "czarnuszki":]:]:]-FILM JEST TOTALNIE UROWY I POLECAM GO KAŻDEMU!!!..Ze względu nie tylko na postacie ale i na KLIMAT..(..ZAJEBISTY..) jak i Muzę..(..Wgniata w fotel..:)...)..Oraz PRZEUROCZĄ PIOSENKARKĘ-Lindę Moon którą gra CUDOWNA!!! Christina Milian..(.Chyba się zakochałem:]:]:]:]..)..Naprawd ę Film Wart OBEJRZENIA..:]

CZARNY_14

A i zapomniałbym.......(|BE COOL PLAYERS|):D:D

ocenił(a) film na 7
CZARNY_14

Popieram. Bardzo fajny filmik. Miło i luźno się go ogląda. Można się też troszkę pośmiać.

ocenił(a) film na 10
CZARNY_14

a "Don't gimmie no gunnie" by Dabu na krótko przed sceną z filiżanką? :D

świetna komedia na konic weekendu, polecam

użytkownik usunięty
CZARNY_14

tak swietny film.
wpisujcie jakie macie komorki

CZARNY_14

Chyba szczytowałeś jak oglądałeś ten film!!kolo daj se na wstrzymanie!klimat fajny to jest dzisiaj na dworze baranie a nie w tym filmie!!

ocenił(a) film na 4
CZARNY_14

Ten film to dno! Tania rozrywka dla tych co nie lubią się wysilać umysłowo. Humor niskich lotów, kolejna amerykańska bajka. Oprócz kilku głupich min nie ma tu nic śmiesznego. Odradzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones