PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4089}

Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę

Beavis and Butt-Head Do America
6,9 5 173
oceny
6,9 10 1 5173
7,0 4
oceny krytyków
Beavis i Butt Head zaliczają Amerykę
powrót do forum filmu Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę

Beavis i Butthead spotkali nawet swoich ojców, hehe. Staruszka była też zabawna. Albo ich podróże autokarami. Ciekawe jak przy tym filmie wypada nowa seria z 2011 roku, której jeszcze nie oglądałem - ale może kiedyś obejrzę. Nawet nie wiem czy nadawali to na polskim MTV albo VH1... Ktoś wie?

ocenił(a) film na 9
Axel

Nadawali ale chyba tylko z lektorem.

Nie ma lipy. Godna następczyni starych serii. Goście mają bardziej rozbudowane słownictwo, przez co sprawiają wrażenie ciut inteligentniejszych ;)

ocenił(a) film na 7
shamar

Jeśli jest gdzieś na sieci - to obejrzę kiedyś. Ciekawe czy jeszcze w przyszłości Beavis i Butthead wrócą w jakimś filmie czy odcinkach serialu.

ocenił(a) film na 9
Axel

Wątpliwe. Widocznie "powrót" się nie udał. Choć nie widziałem krytycznych komentarzy na ten temat. Nie rozumiem, czemu nikt nie pociągnął tego dalej, tylko zrobili smaka na więcej i dupa.

ocenił(a) film na 7
shamar

MTV kilka lat temu zrobili też fajny serial Death Valley i też go zlikwidowali. To samo Jackass i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy jakie produkowali. Trudno zrozumieć ich politykę programową...

ocenił(a) film na 7
shamar

Powiem ci, że sprawdziłem czy są na necie odcinki z nowej serii B&B i co? Chyba są tylko 3 odcinki z lektorem... Albo źle szukam albo faktycznie więcej nie ma po polsku...

ocenił(a) film na 9
Axel

Ja tam oglądałem i tak z napisami. Ale wiem, że wszystkie z lektorem też były. Jak nikt nie robił reupów to do tego czasu pewnie poginęło to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones