Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę

Beavis and Butt-Head Do America

1996 1 godz. 21 min.
6,9 4 921
ocen
6,9 10 4921
946
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
powrót do forum filmu Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę
 • Axel ocenił(a) ten film na: 7

  Beavis i Butthead spotkali nawet swoich ojców, hehe. Staruszka była też zabawna. Albo ich podróże autokarami. Ciekawe jak przy tym filmie wypada nowa seria z 2011 roku, której jeszcze nie oglądałem - ale może kiedyś obejrzę. Nawet nie wiem czy nadawali to na polskim MTV albo VH1... Ktoś wie?

 • shamar ocenił(a) ten film na: 9

  Axel Nadawali ale chyba tylko z lektorem.

  Nie ma lipy. Godna następczyni starych serii. Goście mają bardziej rozbudowane słownictwo, przez co sprawiają wrażenie ciut inteligentniejszych ;)

 • Axel ocenił(a) ten film na: 7

  shamar Jeśli jest gdzieś na sieci - to obejrzę kiedyś. Ciekawe czy jeszcze w przyszłości Beavis i Butthead wrócą w jakimś filmie czy odcinkach serialu.

 • shamar ocenił(a) ten film na: 9

  Axel Wątpliwe. Widocznie "powrót" się nie udał. Choć nie widziałem krytycznych komentarzy na ten temat. Nie rozumiem, czemu nikt nie pociągnął tego dalej, tylko zrobili smaka na więcej i dupa.

 • Axel ocenił(a) ten film na: 7

  shamar MTV kilka lat temu zrobili też fajny serial Death Valley i też go zlikwidowali. To samo Jackass i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy jakie produkowali. Trudno zrozumieć ich politykę programową...

 • Axel ocenił(a) ten film na: 7

  shamar Powiem ci, że sprawdziłem czy są na necie odcinki z nowej serii B&B i co? Chyba są tylko 3 odcinki z lektorem... Albo źle szukam albo faktycznie więcej nie ma po polsku...

 • shamar ocenił(a) ten film na: 9

  Axel Ja tam oglądałem i tak z napisami. Ale wiem, że wszystkie z lektorem też były. Jak nikt nie robił reupów to do tego czasu pewnie poginęło to.