PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 114
ocen
6,3 10 1 63114
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Dawno nie widziałem

ocenił(a) film na 8

tak dobrej animacji. Jedno co może się z tym równać pod względem jakości, to Final Fantasy: The Spirits Within.

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

Niestety nie mogę się zgodzić.
Final Fantasy: Spirit Within z 2001 roku odsadza Beowulfa z 2007 roku o hektar i jeszcze trochę ;)
Oczywiście porównuję sprawy techniczne, jakość animacji. Każdy to przyzna, że te z Beowulfa są gumowate i bajkowe, niekiedy poruszają się jak postaci ludzkie z takiego Shreka. W FF:SW mamy 100% wierność ludzkim ruchom, oczywiście na miarę możliwości sprzed 10 lat.
Jak dla mnie jakość FF (choć trąci już nieco myszką) w kategorii pełnych animacji komputerowych nadal jest niedościgniona wśród produkcji nastawionych na realizm świata.

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Uznając powyższe, należy zadać pytanie czemu Avatar jest okrzyknięty mianem przełomu technologicznego, skoro dużo wcześniej powstał taki film jak F.F?

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

Chyba dlatego, ze jakość i szczegółowość jest najlepsza z dotychczasowych. Oglądałem Av na 42" tv w wersji BlueRay i naprawdę robi to świetne wrażenie. Mnóstwo szczegółów. Poza tym Av to jednak połączenie animacji z tradycyjnym filmem, a nie 100% animacja, jak Beowulf czy FF.
Animacje w Av są świetne, może nie urywają głowy, ale robią wielkie wrażenie. Nie umiem wskazać drugiego filmu w którym stoją na takim poziomie.
Pzdr

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Przyznaje racje, Beowulf jest bardzo dobrym, klimatycznem filmem komputerowym. Oby film Thor tez byl dobry!

ocenił(a) film na 6
Rob_Rock

Porównaj sobie do tego Advent Children. :D
Albo nie, to grzech porównywać Beowulfa z Final Fantasy.

ocenił(a) film na 5
ZupkaChinska

Ja osobiście powiem ,że na filmie się BARDZO !,BARDZO ! Z.A.W.I.O.D.Ł.E.M !!!!!!!!!!! i tyle 5/10.

ocenił(a) film na 5
Dymiano

Animacja i dobra ale momentami widać jej "komputerowowść" i miałem wrażenie ze widzę Shreka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones