PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 114
ocen
6,3 10 1 63114
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Jedne źródła (starze) podają, że jest to animacja, a inne (nowsze), że jest to film kinowy. Więc jak to jest z tym obrazem? Czyżby Zemeckis zmienił zdanie? Podobne sztuczki są też z budżetem. Jedne źródła mówią o 70mln$, a drugie o 150mln$.
Znalazł ktoś jakąś oficjalną (ostatnią) wypowiedź Zemeckisa na temat tego filmu?
Z imdb.com wynika, że będzie to normalny film, nie robiony techniką "Ekspresu Polarnego". Mi się ta opcja bardziej podoba, bo przy takiej obsadzie, mmmm....

ocenił(a) film na 7
Albertino

Rzeczywiście, dziwna sprawa. Może będzie to film animowany, tyle że postacie będą grane przez aktorów i potem dopiero komputerowo podrasowane. Już jeden film tak nakręcono - ekranizację "Przez ciemne zwierciadło" na podstawie prozy Dicka. "Beowulf" też może być taką produkcją, co zapowiada się ciekawie - przydałby się jakiś film fantasy w ciekawej wizualnie oprawie, ale nieco mniej klasycznej, a bardziej nowoczesnej. Zobaczymy, lecz nazwisko Zemeckisa to jest gwarancja co najmniej przyzwoitego kina rozrywkowego, lub czasem nawet czegoś więcej (patrz - znakomity "Forrest Gump").

Albertino

Na imdb wyglada na film kinowy
http://www.imdb.com/title/tt0442933/

pink_power

Na 100% jest to animacja - słyszałem przed chwilą wywiad z Polakiem, twórcą efektów do tego filmu - mówił, że będzie to animacja, lecz troszkę inna nić np Shrek - bo aktorzy grają, a potem ich ruch są przechwytywane, jak to ktoś już napisał.

Idę, na maturkę ;-)

nib187

*niż np Shrek
** ich ruchy

Przepraszam za błędy, spieszyłem się.

pink_power

A od kiedy animacja nie jest filmem kinowym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones