PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637037}

Bernadetta. Cud w Lourdes

Je m'appelle Bernadette
6,4 1 213
ocen
6,4 10 1 1213
Bernadetta. Cud w Lourdes
powrót do forum filmu Bernadetta. Cud w Lourdes
aleeexandrine

historyczny bo objawienia miały miejsce w XIX wieku, ja nie widzę tu żadnej fantastki. Rycerze Jedi w filmie nie występują, ani orki z Władcy Pierścienia, także jest to film historyczny na faktach, można dodać na upartego jeszcze kostiumowy.

dYDelf

Bo wypowiedź aleeexandrine to typowa ateowstawka. Zawsze coś podobnego można spotkać pod dowolnym filmem nawiązującym do Boga , Matki Boskiej , cudów itp. Oni już tak mają , to chyba swego rodzaju odruch bezwarunkowy :D

Raister

Dokładnie. Bez tego jej ateizm nie ma prawa bytu ;)

Raister

Podobnież można spotkać wpisy młodych, teistycznych pelikanów, łykających wszystko, co związane z teizmem. Ale panna ze świętym w obrazku Ci przyklasnęła. Tyle wygrać :))

_wilczur_

Oo serio? A gdzież Ty widujesz te wpisy i dlaczego owych wpisujących nazywasz pelikanami? :)

_wilczur_

Gdzie świety w obrazku?

aleeexandrine

Ale ten..."dramat" to się akurat im udał...

aleeexandrine

Fatima to też wymysł dzieciaków? :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RogerVerbalKint

Kolejnemu "nawiedzonemu" żyłka pękła :)

RogerVerbalKint

Taki wierzący, a tak pałasz nienawiścią do bliźniego? Karygodne. Coś mi się kiedyś obiło o uszy "kochaj bliźniego jak siebie samego"? Czyż nie?

RogerVerbalKint

"SPIER/DALAJ [...] ja wierzę" krótkie podsumowanie jakości i poziomu myśli chrześcijańskiej we współczesnej Polsce. Widzę, że pan się ładnie przedstawił nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy.

_wilczur_

cóż - Chrystus też się wkur/wił, wziął bat i przepędził przekupniów ze świątyni

RogerVerbalKint

Mówisz, że się uważasz za Chrystusa? To ciekawe. Mówiłeś o tym swojemu lekarzowi?

_wilczur_

A gdzie on napisał że uważa się za Chrystusa? Doprawdy umiejętność czytania ze zrozumieniem jest u Ciebie do poprawy :)

RogerVerbalKint

Proponowałabym zagłebić się w Biblię, może zrozumiałbyś dlaczego Jezus się wściekł na osoby sprzedające w Świątyni. Porównywanie tutaj swojego zdenerwowania do złości Chrystusa jest komiczne..

aleeexandrine

ojj dziecko, dziecko...

aleeexandrine

Ohoho, ale diss :D Istnienia świętej Bernadetty nikt nie neguje, więc film jak najbardziej można uznać za historyczny. Swoją drogą nie rozumiem tych wiecznych kłótni o wiarę na filmwebie i w ogóle w Internecie. Czy postawa "okey, ja nie wierzę, ale nie będę tego narzucać innym, bo nie mam monopolu na jedyną i słuszną opinię" jest tak strasznie trudna do realizowania? Nie wiem czemu, np. ja i pewnie wielu innych wierzących, a także ateistów, to potrafi, a część musi się ciągle gdzieś o tę wiarę wykłócać. Jeszcze żeby to były dyskusje na poziomie, a niestety z obu stron zazwyczaj głównie jad i teksty poziomu gimbazjum. Aż żal to czytać :d

ocenił(a) film na 6
aleeexandrine

Emitowali na TVP Historia w pierwszy dzień świąt. Ach Ci źli trolle z naziemnej TV. xD

aleeexandrine

A ty jesteś nie homo sapiens tylko moron homo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones