PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611337}

Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago
7,5 2 861
ocen
7,5 10 1 2861
Berserk Ōgon Jidai hen I: Haō no Tamago
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen I: Haō no Tamago

kiedy unas???

ocenił(a) film na 8

mnie zastanawia jedno...kiedy to wkońcu wyjdzie poza granice Japonii??? Ile można czekać na to...wystarczy że w roku po kilka chapterów mangi tylko wychodzi to na teraz mam jeszcze czekać:P:P....i oby było warto. Widać po trailerach że fabuła będzie wkońcu trzymała się kupy, nie to co w starych anime(to też było dobre, ale tam jest kilka ważnych niedopowiedzeń i błędów:P)...jeżeli ktoś będzie znał jakąś bliższą date wydania poza jpn to niech odrazu pisze:)

Szuwar_8

Nigdy. Studio właśnie ogłosiło że film będzie miał w premierę poza Japonią w 16 krajach. Polska nie jest wśród nich.
http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-04-09/berserk-films-to-be-distributed- in-16-countries-globally
Ameryka Północna, Kanada, Rosja, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Austria, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Holandia, Szwecja, Australia, i Korea Południowa. Nikogo nie obchodzi Środkowa Europa i takie "zadupia" jak Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia i Węgry.

ocenił(a) film na 9
crazy_race

Cóż nawet na to nie liczyłem że trafi do polski. Jedyna opcja to ściągnięcie z netu tylko że nigdzie jeszcze nie ma niby dvd blu raya wydali już a tu nic. Jak by ktoś znalazł dajcie znać ludzie. Normalnie nie ściągam filmów z neta ale chodzi o mój ulubiony tytuł

NAZNACZONY

Zawsze możesz pojechać do Niemiec i obejrzeć film z niemieckim dubbingiem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones