Bestie z południowych krain

Beasts of the Southern Wild

2012 1 godz. 33 min.
6,8 22 136
ocen
6,8 10 22136
14 756
chce zobaczyć
7,1 12
ocen krytyków
{"rate":7.0833335,"count":12}
powrót do forum filmu Bestie z południowych krain
  • maciekb80 ocenił(a) ten film na: 10

TAAAAAAAAAKIE KIIIIIIIIIINO i taka ocena. Przecież ten film mógłby się znależć w pierwszej setce.

• maciekb80 Ta chyba film z rodzaju, dobry po setce.

• hapibo ocenił(a) ten film na: 1

adamwis25 hahahahahahahahahaha :) cudny komentarz, pozdrawiam serdecznie :)

• hapibo setka to mało;)
    uwielbiam dramaty,skomplikowane filmy,nietypowe etc. ale ten mnie po prostu znudził

• hapibo ocenił(a) ten film na: 1

wodniq :)))))z chęcią zaczęłam oglądać ten film, pomyślałam, że skoro został nominowany to musi coś w tym być...
    Oglądam... oglądam... ziewam... oglądam...
    Skończył się a ja nadal głupawo gapiłam sie w ekran, przybita, zła, zrezygnowana... O co chodzi?! Pomyślałam sobie, ze może jest tak dobry, że może nie rozumiem przekazu?!
    Koniecznie musze coś o nim poczytać, bo to mnie ciekawi, za co on jest tak rewelacyjny.
    i jak poczytałam tu komentarz, że może byc w pierwszej setce to musiałam pociągnąć wątek...
    Serdecznie pozdrawiam i czekam, może znajdzie się ktoś, kto mi wytłumaczy tą rewelację - naprawdę jestem otwarta na dyskusje :)

• hapibo Chala i nuda. Fatalna mieszanka.

adamwis25 bądz sobie pochmurny ale nie rób deszczu , alkoholiku .

• Bernierdh ocenił(a) ten film na: 9

maciekb80 Bo wymaga myślenia. Myślenie jest be.

• djrav77 ocenił(a) ten film na: 7

maciekb80 Jak sam słyszysz, wymaga myślenia, a ono jest be.
    Tak czy inaczej, kawał dobrego kina :)

pozdro

• mucha_nie_siada ocenił(a) ten film na: 3

djrav77 Bynajmniej. Jest to film wystarczająco płaski i pretensjonalny, by nie wymagał myślenia, a jednocześnie mógł uchodzić za tzw. Wielkie Kino.

Złośliwie mogłabym dodać, że jeśli od kogoś to dzieło wymaga myślenia, to najwyraźniej z myśleniem ma kłopoty. Proszę wybaczyć przytyk, ale argument "jeśli nie rozumiesz tego filmu, to musisz być idiotą" drażni mnie już niepomiernie, a do dyskusji nic nie wnosi.

• maciekb80 film dziwny, nieporywający, ale mnie ciekawiło, co tu w ogóle ma się zdarzyć, bo nie wiedziałem o czym ten film jest, dałem 7/10, dobra rola Quvenzhané Wallis to na pewno atut, okropna sceneria zniechęca do oglądania

MarcoK bo wiele w tym filmie jest metafory , alegorii nie ma tu kawy na ławę .

• sylwiknn ocenił(a) ten film na: 9

maciekb80 Tak jest!! Za pierwszym razem dałam 6, teraz mi głupio bo obejrzałam ponownie i - wpadłam na amen. Poezja!

sylwiknn wybaczam ;)

• Piotrek14 ocenił(a) ten film na: 9

maciekb80 Nie cierpie takich filmów, ale ten mnie zachwycił. Coś w sobie ma!

• aququ ocenił(a) ten film na: 3

maciekb80 "TAAAAAAAAAKIE KIIIIIIIIIINO i taka ocena. Przecież ten film mógłby się znależć w pierwszej setce."

rzeczywiście? To powiedz krótko dlaczego. Bez ogólników.