I Spit on Your Grave 2

1 godz. 41 min.
6,2 24 044
oceny
6,2 10 24044
3 628
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":669681,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/I+Spit+on+Your+Grave+2-2013-669681/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bez litości 2
  • olej_nik ocenił(a) ten film na: 4

    Kolejny tytuł, w którym ta piękna część Europy jest ukazana przez pryzmat gwałtów i patologii. Tutaj nawet przechodnie nie zwracają uwagi na zgwałconą babeczkę, biegającą po mieście bez butów....

  • dolnoslazak ocenił(a) ten film na: 4

    olej_nik Bałkany to jeszcze pół biedy. Słowacja - to jest dopiero straszny kraj ;) Przynajmniej dla twórców filmu "Hostel".

  • olej_nik Na pierwszy rzut oka wyglądała na naćpaną furiatkę, też byś od takiej uciekał na ulicy. Skąd przechodnie mieli wiedzieć, że została zgwałcona, czytają jej w myślach czy jak? Nie wspominając o barierze językowej. A poza tym to tak, ta część europy to wylęgarnia wszelkiego rodzaju patologii.

  • Radiw84 powinieneś mieć dożywotnego bana na internet

  • kadim_filmweb Ludzie mają inną opinię niż ty, coś strasznego. Zbanować ich wszystkich! Tylko jedyna słuszna opinia jakiegoś tam kadima ma rację bytu, wszyscy inni to hejterzy i trolle. Proponuję abyś te swoje ciemnogrodzkie zapędy zatrzymał dla siebie i członków swojej rodziny, psa, rybek czy kogo tam masz i nie bierz udziału w dyskusjach chłopcze.