Bez mojej zgody

My Sister's Keeper
2009
7,6 119 tys. ocen
7,6 10 1 119259
6,1 8 krytyków
Bez mojej zgody
powrót do forum filmu Bez mojej zgody

....jeden z lepszych ,które ostatnio oglądałam ..nie mogłam powstrzymać łez w wielu momentach...życie jest takie kruche,że powinniśmy się cieszyć każdym dniem...my je doceniamy ,ale niestety kiedy już chorujemy lub jest dla nas za późno...mój brat również zmarł na raka z tym ,że miał tylko 10 lat...i oglądając ''Bez mojej zgody'' strasznie się rozkleiłam... 10/10

habibi18

Mi dziadek zmarł na raka, ale to nie to samo twój brat miał życie przed sobą.......współczuję... i popieram twój komentarz.

olgaLG1

Naprawdę mi przykro:(((
Film jest boski. Czytałam również książkę i muszę powiedzieć, że pierwszy raz film podobał mi się bardziej. W książce to Anna zmarła w wypadku i po jej śmierci jej nerkę oddali Kate, która przeżyła. Widać pisarka bardziej stawiała na zakończenie, ale w tym filmie nie chodziło o końcówkę, każdy wiedział jak ta historia się skończy, ale oto jak dużo można poświęcić ratując życie ukochanego dziecka i jak trudno jest się z nim pożegnać.