PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505212}

Bez odwrotu

Ticket Out
5,2 459
ocen
5,2 10 1 459
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

juz po okladce widac ze to bedzie dziadostwo... juz chyba doslowniej sie jej zerznac nie dalo...

użytkownik usunięty
michostr86

Coś z trylogii Bourne'a? Też na to zwróciłem uwagę ;)
Ktoś to w ogóle widział?

Dokładnie :) http://www.filmweb.pl/film/To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87+Bourne%27a-2002-31497
Ciężko się będzie komukolwiek zmusić :)

Kaczor3exe

Ja obejrzalam i nawet mi sie podobal.Nie byl zly.

Joyanna

Mnie też się podobał. Dobry, nawet jeśli skopiowany.

rachelos

Sztampowy do BULU .Nie polecam .Te półtorej godziny lepiej przeznaczyć na szydełkowanie albo umyć samochód. Wiosna idzie...

Jaberwoocky1

...albo trochę się podciągnąć z gramatyki (ból) :))
przy wykorzystaniu możliwości programów komputerowych - to tylko odrobina więcej staranności.
Pozdrawiam

Rajwant

Widzę kolego ---iż jesteś bardzo młody , lub co wydaje się zgoła niemożliwe---nie interesujesz się polityką. Napisałem ten wyraz celowo z błędem i "" drukowanymi"" by zaznaczyć sarkazm...Wiesz co oznacza to słowo:-) """"Łączę się w bUlu """"" to słynny cytat z wpisu do księgi kondolencyjnej , naskrobany przez samego PO--prezydenta Bronka " gajowego" Komorowskiwgo. Faktycznie nie pomyślałem o tym , że cytowanie tutaj na forum Filmweb---tego analfabety i bandyty ---jest nie do końca trafionym pomysłem za co posypuję głowę popiołem.:-) Ps. Gratuluję spostrzegawczości i również pozdrawiam....

Jaberwoocky1

No to daliśmy się nabrać..
Nie jestem bardzo młody, nie interesuję się polityką, Nie jestem nawet on, tylko ona :))
Nie znam żadnych cytatów B. Kom. ani innych polityków czy celebrytów.

Nie rozpoznałam sarkazmu, może gdyby słowo było w cudzysłowie..
Same duże litery to zwyczajowo tylko podkreślenie siły słowa, ale nie żartu z niego. Cudzysłów to co innego, stwarza pewien dystans do określenia albo bezpośrednio pokazuje, że to cytat..

Dziękuję za gratulacje, Tobie gratuluję poczucia humoru :)

Rajwant

Przepraszam za przypisanie płci :-) Myślę że nick rodzaju męskiego ciut mnie zmylił . Jeśli zaś chodzi o sam wyraz tłustym lub jak kto woli dużym drukiem ---to w kontekście całego komentarza pisanego małym drukiem --ma zaskoczyć, dać do myślenia , zastanowić lub wprowadzić zamęt. Cudzysłów w moim mniemaniu jest przekłamaniem lub potwierdzeniem w zależności od indywidualnej interpretacji danego słowa lub zdania. Tak czy inaczej dziękuję za słowa konstruktywnej krytyki co mam nadzieję zaowocuje w następnych moich "" wypocinach"":-) :-) :-) :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones