PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1338}

Bez pamięci

Head Over Heels
5,8 6 278
ocen
5,8 10 1 6278
Bez pamięci
powrót do forum filmu Bez pamięci

Miły na bezstresowe wieczory, ale durny do potęgi xD

ocenił(a) film na 8
gry270

Czy ja wiem... taki o sobie prosty... Nie jestem wybredna. I jak dla mnie był w pewnych momentach nieprzewidywalny. Tzn wiadomo, że jako to komedia romantyczna, zakończy się zawsze happy endem, ale co będzie z tą niby zabitą Megan, to nie wiedziałam ;] Chyba, że jestem głupia. Dałam 8/10

Shining_Night

Ja też tak dałam. Pocieszny był i przyjemnie się oglądało, i wcale mi się nie dłużył.

ocenił(a) film na 3
ewusekr

8/10 to ocena "Bardzo dobry". Uważasz, że taki jest ten film? :)

gry270

mnie znudził... już pierwsze minuty wywołały u mnie ziewanie, z resztą gra aktorów też jakaś bez wyczucia, nie dotrwałam do końca filmu, może po prostu nie miałam dziś na taki film ochoty.

ocenił(a) film na 4
ewelina09179200

Dużo nie straciłaś :) bardzo słaby film.

ocenił(a) film na 3
aag_w

...aczkolwiek od połowy mniej więcej zaczął się jako tako rozkręcać. Początek bardzo nudny.

gry270

Może dlatego tyle dałam, że nie widziałam początku.:P

ocenił(a) film na 9
ewusekr

Film był świetny dawno takiego nie oglądałam.Daję 9/10.

gry270

Film niestety nudny i cukierkowy, z ogranymi schematami SPOILER (scena wybicia szamba w łazience). Szkoda, bo o 21.00 na TV4 był naprawdę dobry film "Na ratunek" i przegapiłam początek. Wiem, że do tego drugiego jeszcze wrócę, a do pierwszego już nigdy.

ocenił(a) film na 1
gry270

tragedia. i nie wierzę że ma taką wysoką ocenę @_@ nawet na 1 nie zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones