plakat filmu Bez skazy

Bez skazy

Flawless
7,0 5 066
ocen
7,0 10 1 5066
4 657
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":5634,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bez+skazy-1999-5634/tv","text":"W TV"}]}
Bez skazy
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Były ochroniarz, Walt Koontz (Robert De Niro), pewnej nocy, słysząc krzyki w sąsiedztwie, rusza na pomoc. Interwencja kończy się dla niego tragicznie: na skutek nagłego wylewu ma sparaliżowaną prawą połowę ciała i kłopoty z mówieniem. Za radą terapeuty postanawia pobierać lekcje śpiewu, które poprawią jego mowę. Niestety nie ma innegoByły ochroniarz, Walt Koontz (Robert De Niro), pewnej nocy, słysząc krzyki w sąsiedztwie, rusza na pomoc. Interwencja kończy się dla niego tragicznie: na skutek nagłego wylewu ma sparaliżowaną prawą połowę ciała i kłopoty z mówieniem. Za radą terapeuty postanawia pobierać lekcje śpiewu, które poprawią jego mowę. Niestety nie ma innego wyjścia, jak skorzystać z pomocy sąsiada Rusty'ego (Philip Seymour Hoffman), który jest transwestytą. Opowieść o ludziach, którym życie nie układa się na różne sposoby i którzy znajdują pomoc i przyjaźń u ludzi, których by nigdy o to nie podejrzewali.

Bez skazy
Zwiastun nr 1 2:32
nr 1 2009-11-16T11:26:36 https://fwcdn.pl/webv/20/63/12063/thumbnail.12063.4.jpg https://fwcdn.pl/video/5634/flawless_lan.360p.mp4
Bez skazy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.