Robert Lee Sudduth IV

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4179/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":334,"rate":6.874251497005988,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/4179/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":22,"rate":8.227272727272727,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/4179/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":14,"rate":8.285714285714286,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
334 oceny gry aktorskiej
Skipp Sudduth
Skipp Sudduth urodził się w Wareham w amerykańskim stanie Massachusetts i mieszkał do 10 roku życia w bazie Air Force. Swoją karierę budował w public relation na planach filmów. Ewentualnie mógłby pracować w Chicago w Steppenwolf Theater Company. Skipp jest ekranowym weteranem. Przed rolą John'a "Sully" Sullivan'a w "Third Watch" grał w mocno krytykowanej broadway'owskiej produkcji "The Iceman Cometh" za którego Kevin Spacey dostał Oskara. Skipp Sudduth grał w filmach "54", "Spike Lee's Clockers", "A Cool Dry Place" i "Money Train". Występował też u boku Roberta De Niro i Jean Reno w thrillerze "Ronin". Sudduth grał w kilku epizodach (scenach) tego filmów. Sudduth lubi wyścigi samochodowe i lubi oglądać Joel'a Schumacher'a. Skipp Sudduth grał w serialach "Law & Order", "Homicide: Life on the Street", "Trinity (Nowojorski klan)", "Mad About You" i "Cosby". Grał w filmach kablowych: "George Wallace" i serii "Oz". Aktor pracował także na Broadway'u w Lincoln Center's w szekspirowskiej produkcji "Twelfth Night" z Helen Hunt oraz w "On the Waterfront" i "The Grapes of Wrath". Dla przyjemności Skipp gra i śpiewa w jednoosobowym zespole rockowym Minus Ted. Grupa wydaje płytę "Really Really". Skipp mieszka teraz w Nowym Jorku.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 23 sierpnia 1956

miejsce urodzenia: Barnstable, Massachusetts, USA

wzrost: 188 cm

dwukrotnie żonaty: 1. żona; 2. żona
Jego bratem jest Kohl Sudduth.
Jest członkiem Screen Actors Guild Board of Directors.
Śpiewa i pisze teksty piosenek do stworzonego przez siebie zespołu Minus Ted, który tworzy piosenki z gatunku "akustyczny rock". Zespół wydał dwie płyty, które wyszły na rynek z założonej przez grupę wytwórni płytowej.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych