PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531707}
5,2 362
oceny
5,2 10 1 362
Bezbłędny plan
powrót do forum filmu Bezbłędny plan

NUDY, NUDY I JESZCZE RAZ NUDYYY

ocenił(a) film na 8
8jarex

Nie jest tak źle. Całkiem ciekawa historia nieźle opowiedziana i dobre zakończenie. Nie wiem czego spodziewałeś się po dramacie/thrillerze, ale ten naprawdę nie jest najgorszy. Całkiem przyjemnie mi się oglądało i jakoś się specjalnie nie wynudziłam, ale jak to mówią są gusta i guściki...no i gustawy :).

ocenił(a) film na 7
anndyj

Nie jestem miłośnikiem dramatów, ale ten jest naprawdę dobrze zrobiony. Ciekawy pomysł i nietuzinkowa fabuła. Dałem 7.

ocenił(a) film na 3
ekowalski

Filmowi,który ma tyle niedorzeczności?!

ocenił(a) film na 7
8jarex

Oglądałam ten film o 3 nad ranem i nie usnęłam. Wręcz przeciwnie, wkręciłam się do tego stopnia, że chciałam już natychmiast zobaczyć zakończenie. Dodam, że włączyłam ten film do snu;-) Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie ten film. I dziwię się, że ma tak słabą ocenę.

ocenił(a) film na 3
songa85

każdy ma swój gust.
mnie zamulił i czekałem na koniec ale nie z zaciekawienia

ocenił(a) film na 3
8jarex

Mnie też zamulił.Zresztą ten tytuł strasznie pasuje.Oni tacy bez błedni byli że hehe.Nie bede pisał dokładnie żeby nie robić spoilera kto oglądał to wie.lipa film jak dla mnie

ocenił(a) film na 8
seriousik

Tytuł akurat pasuje do filmu ten polski i ten angielski.

8jarex

Początek bardzo dobry.
Później zaczyna się sypać jak ich plan.
Mnie najbardziej rozbawił nauczyciel jak z Oszukać przeznaczenie, tyle razy wracał do życia, że lol. Na koniec myślałam, że znowu wstanie i pójdzie :)
Co do samego zakończenia, już od połowy filmu wiadomo było kto jest winny.

użytkownik usunięty
Jeffrey_Goines

Dokładnie jest jak piszesz początek fajny ale czym dalej tym coraz słabiej. Jeśli tytuł jest bezbłędny to chyba jest to tytuł z innego filmu. Zaskoczenie zerowe gdyż wiadome było już od 30 minuty co tu jest grane i dlatego nie ciekawiło mnie zakończenie gdyż podejrzewałem jaki będzie koniec. Minus bardzo wielki to ich mozolne i bezmózgie zachowanie. Brak rękawiczek to podstawowy błąd nawet dziecko by zabrało się do tego lepiej. I te Wymyślanie jak zabić to już żenada nie Bezbłędny pan :)..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones