Bezwstydny Mortdecai

Mortdecai

2015 1 godz. 40 min.
6,2 56 362
oceny
6,2 10 56362
26 134
chce zobaczyć
{"rate":2.66667,"count":3}
{"type":"film","id":693177,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mortdecai-2015-693177/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bezwstydny Mortdecai
  • Maniek_39 ocenił(a) ten film na: 2

należy się Złota Malina za całokształt filmu. Dobrze, że miałem darmowe bilety do kina, bo inaczej plułbym sobie w brodę, że na niego poszedłem. Największy kicz tego roku.

• elektrokofewarka ocenił(a) ten film na: 5

Maniek_39 Witam:) może nie złota malina, ale zgadzam się - film straszliwie nudny, przy takiej obsadzie to jest naprawdę trudno zrozumiec ;)

• stiffler1989 ocenił(a) ten film na: 5

elektrokofewarka najwiekszym kiczem tego roku to byli szybcy i wsciekli. ten film jest glupkowaty ale na 4-5 zasluguje bez przesady.

• elektrokofewarka ocenił(a) ten film na: 5

stiffler1989 Witam:) przecież dałem 5 ;)

• Maniek_39 Fakt. Straszny niewypał.

• Deremyth Bredzisz.

• Maniek_39 znowu mówi o sobie, ale żeby od razu nazywać się kiczem..

• Maniek_39 Chyba kiepsko sypiasz

• stiffler1989 ocenił(a) ten film na: 5

tytus01 chyba ty skoro dajesz takiemu gniotowi 9. To widac jaki masz slaby gust. To juz nawet nie bede patrzec jak oceniles inne filmy

• D3Mania ocenił(a) ten film na: 2

Maniek_39 Zgadzam się, powiem w prost, żałuje że go obejrzałem, bo nawet ani razu się nie uśmiechnąłem, wszystko było hmm... żałosne.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 2

D3Mania A ja jeden raz tak. Jak był tekst o Eton.

• Maniek_39 Jeszcze Złota Malina dla Deppa

• Saddam_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

Maniek_39 Niesamowite, jak różne są gusta. Ja jestem tym obrazem zachwycony.

Saddam_filmweb na szczęście jest nominiowany do Złotej Maliny i na pewno ją dostanie.

• Lilits ocenił(a) ten film na: 9

Maniek_39 Dla mnie film był cudowny, nie zasługuje na Malinę.

Lilits w którym miejscu był on cudowny? Gdyby był tak fajny, to nie zaliczyłby budżetowej wtopy.

Maniek_39 Naprawdę uważasz, że zobaczysz w tym filmie to, co ja, skoro ty dałeś 2 a ja 9? Dla mnie ten film był cudowny, z przyjemnością obejrzę go znowu i szczerze nie interesuje mnie czy zaliczył "budżetową wtopę" czy nie, mi się podobał i to, ile pieniędzy zarobił nie ma z tym nic wspólnego.

Lilits ciekawi mnie właśnie gdzie jest ten humor w tym filmie. Bardziej mi przypominał żałosne seriale typu sit-com. Brakowało tego sztucznego śmiechu.

Maniek_39 Każdy z nas jest inny, Ty uważasz, że humor jest sztuczny a dla mnie wręcz przeciwnie. Nie nazwałabym "Teorii wielkiego podrywu", "Przyjaciół" czy "Frasiera" żałosnymi, a to przecież sit-comy, ale mamy różne gusta, jak widać.

• kingabla ocenił(a) ten film na: 9

Lilits Dla mnie rownież film jest ekstra. Mało interesują mnie Złote Maliny czy opinia innych. Każdy ma swój gust.

• staryzgred ocenił(a) ten film na: 8

kingabla Tak trzymaj!
    Już dawno temu zauważyłem, że Złote Maliny nie mają nic wspólnego z poziomem filmu - odzwierciedlają jedynie proporcje spodziewanego (twórcy i obsada) boxoffice do uzyskanego.
    Film zbyt brytyjski dla amerykanofobów i za mało brytyjski dla anglofobów by mógł odnieść spektakularny sukces ale dla osoby "z zewnątrz" szalenie zabawny - nawet kloaczne dowcipy są na tyle lekkie, że bawią.
    Johnny Depp nie dał z siebie nic - jest Johnny Depp'em a nie Mortdecai'em, ale kreacje Paula Bettany'ego i Gwyneth Paltrow graniczą z doskonałością.
    Nominację do Złotej Maliny dla Gwyneth Paltrow, za jedną z najlepszych jej ról, można porównać jedynie do wygranej Maliny przez Sandrę Bulloc za chyba najlepszą (przynajmniej najtródniejszą) jej kreację.

• Maniek_39 "Najgorsze ekranowe dopasowanie Johnny Depp i jego doklejane wąsy" - nominacja zabawniejsza od całego filmu.