PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863035}

Biały Tygrys

The White Tiger
6,7 12 588
ocen
6,7 10 1 12588
6,4 14
ocen krytyków
Biały Tygrys
powrót do forum filmu Biały Tygrys

Film spokojnie mocne 7, naprawdę dobrze się ogladało. Ale ja jednak z tych, którzy najpierw poznali ksiązkę, szczerze mówiąc dopiero z okładki dowiedziałam się, ze ma być ekranizacja :) Polecam bardzo przeczytać! Nawet jeśli widzieliscie już film, to książka przyniesie parę dodatkowych smaczków. Parę osób chwalilo tu narrację w filmie, w ksiązce to jest dopiero sztos, zwłaszcza te zaskakujące porównania. Adiga ma niesamowite wyczucie języka (oczywiście tłumacz odwalił kawał fenomenalnej roboty), to gotowy materiał na film praktycznie. Tak ze podsumowując: film bardzo dobry ksiązka lepsza!

agata_st

u mnie najpierw film, super, a książka wczoraj zamówiona ;)

agata_st

Ja po lekturze książki i bardzo polecam. Pokazuje Indie od strony, której nie znałam, a przy tym to kawał dobrej historii napisanej językiem tak żywym i barwnym, że ciężko uwierzyć, że to tylko słowa na kartce. Za film zabieram się dziś! :)

agata_st

Ja obejrzałam najpierw film, wyskoczył mi w polecanych, ale chyba skusze się tez na książkę :) Jakoś nie zainteresowałam się wcześniej, że to ekanizacja, ale teraz jak już wiem, to mam ochotę na lekturę. :)

AgaRudek

Ja też i sięgnęłam potem po książkę i zdecydowanie warto! Bardzo fajnie uzupełnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones