PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32888}

Biały oleander

White Oleander
7,5 51 936
ocen
7,5 10 1 51936
5,2 5
ocen krytyków
Biały oleander
powrót do forum filmu Biały oleander

Oczy

ocenił(a) film na 8

Film swietnie zrobiony.Doskonala kreacja Pfeiffer!
I te przerazajaco zimne ,piekne oczy wiezniarki.
Trudne dojrzewanie mlodej Astrid ,gdzie z za krat wieziennych silna osobowosc matki poprzez listy i sporadyczne spotkania z nia,wywiera pietno na jej zyciu.
Astrid przechodzi poprzez wielka milosc do matki do wielkiej nienawisci,zeby zrozumiec w koncu ze zycie wlasnie takie jest.

Nike_2

zgoda
Popieram-genialna kreacja Michelle Pfeiffer !!!!

ocenił(a) film na 8
Patt

TAk,tak
Masz absolutna racje ze matka wcale pozytywnie nie wplywala na rozwoj swojej corki.Wlasne przezycia starala sie przekazac corce w sposob nie znoszacy sprzeciwu.Poczatkowo masz wrazenie ze jest to wplyw pozytywny.W trakcie rozwijania sie watku wychowanie corki z za krat wieziennych dalekie jest od prawidlowego ,fizjologicznego wplywu.
Swietny film.godny ogladniecia i przemyslen.

Nike_2

re re:
Też uważam że to swietny film - właśnie widziałam że u mnie jest grany w jednym z kin wiec jest szansa ze tafi do kilku osób !! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Patt

Dopiero co obejrzałam ten film i jestem oczarowana. Muzyka świetnie dobrana, łatwo wpada w ucho. Przez cały czas widz ma uczucie "niedosytu" sceny morderstwa i tylko przez przebłyski wspomnień Astrid dowiaduje się coraz wiecej. Gra aktorska bardzo dobra, moim zdaniem film jest godny obejrzenia. Poruszone wazne tematy, i wbrew pozrom całkiem szczesliwe zakonczenie. Goraco polecam!

ocenił(a) film na 9
aloona

Mi tez bardzo podobal sie ten film!! Obejrzalam go na akademii filmowej.. I bylam pod silnym wrazeniem...
polecam go kazdemu... warto obejrzec!!
pozdroffka ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones