PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474842}

Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

The Librarian: Curse of the Judas Chalice
6,6 19 149
ocen
6,6 10 1 19149
Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
powrót do forum filmu Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

żenada

ocenił(a) film na 1

żenada, do najlepszej jedynki nie ma porównania. Już druga część była słaba, ale to to jest już kompletna żenada. Z filmu przygodowego zrobili całkowitą bajkę. Żałosne, zawiodłem się jak nigdy.

ocenił(a) film na 5
jaroslaw16

Popieram, zdecydowanie najgorsza z wszystkich części

ocenił(a) film na 6
jaroslaw16

Najpierw 2 potem 1 na końcu 3

ocenił(a) film na 1
dominik9051

każdy ma inne zdanie, według mnie jedynka dwa razy lepsza od dwójki

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Z drugiej strony, komedia wyszła z tego całkiem niezła.

ocenił(a) film na 1
CattusDiabolicus

gdybym oczekiwał komedii pewnie byłbym zadowolony ;)

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

trujeczka żadzi tym co się nie znają gratuluje :D, 2 to komedia, oceniacie pod względem jakości, czy upodobań, 1 mało pamiętam
i ty się na bajkach znasz, padne, jak już to legenda, ani grama bajki, Flynn próbuje się pozbierać w życiu, miłość, na końcu rozstanie
Kombinator profesorek, powiewa bajką co nie, widać nie czujesz trylogii, to nietypowy klimat, bohater trochę się potyka w rożnych sytuacjach :), czasem czuć od niego ten styl podrywacza, zabawa jak nic :D, nie zła bajka dobre porównanie. Możesz tego nie lubić, ale bajka to nie jest.

ocenił(a) film na 1
AncientWizard

Jakbyś tak popracował trochę nad składnią i ortografią to moglibyśmy porozmawiać, bo tak się wypowiedziałeś, że pewnie sam nie wiesz o co Ci chodziło. Najpierw szukaj błędów u siebie zanim zaczniesz poprawiać innych :)

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

Spoko, spoko. lubię długie zdania, ja rozumiem siebie :P możesz sobie pisać co chcesz ja mam to w nosie. Widać jak wiele osób nie umie poprawnie krytykować filmów. Że nie rozumiesz to dlatego, że głupoty z neta ci w głowie siedzą. Myśl, nie cwaniakuj.

ocenił(a) film na 1
AncientWizard

"trujeczka żadzi tym co się nie znają gratuluje :D, 2 to komedia, oceniacie pod względem jakości, czy upodobań, 1 mało pamiętam
i ty się na bajkach znasz, padne, jak już to legenda, ani grama bajki, Flynn próbuje się pozbierać w życiu, miłość, na końcu rozstanie
Kombinator profesorek, powiewa bajką co nie, widać nie czujesz trylogii, to nietypowy klimat, bohater trochę się potyka w rożnych sytuacjach :), czasem czuć od niego ten styl podrywacza, zabawa jak nic :D, nie zła bajka dobre porównanie. Możesz tego nie lubić, ale bajka to nie jest." - Oto Twoje zdanie, za dużo w nim orzeczeń i za dużo przecinków. Oprócz tego liczne błędy ortograficzne dyskwalifikują Cię jako rozmówce na odpowiednim poziomie. W Twojej wypowiedzi znajduje się też mnóstwo zdań nielogicznych, tzw. wykrzyknień w niewiadomym kierunku. Naprawdę jesteś żałosny, a upominając innych ludzi jednocześnie nie mając samemu żadnego pojęcia o pisowni języka polskiego tylko siebie kompromitujesz. Zapamiętaj sobie jedną radę na przyszłość: Najpierw szkoła i nauka a potem życie i próba szpanu. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

:P a to zrozumiałeś

ocenił(a) film na 1
AncientWizard

:P Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones