PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=13}

Big Lebowski

The Big Lebowski
7,4 154 626
ocen
7,4 10 1 154626
8,0 41
ocen krytyków
Big Lebowski
powrót do forum filmu Big Lebowski

Bombeczka

użytkownik usunięty


Bardzo dobrze zrealizowana komedia, znacznie lepsza od Hudsackera choc ten w opini krytków był niby lepszy. Wspaniała rola Goodmana ( Walter S. ). Typowe poczucie humoru, który mi osobiście bardzo odpowiada, nie wiem jak innym. Szkoda tylko,że Turturo wbrem wiadomościom podanych na plakatach gra tylko mały epizod. Szkoda bo to mój ulubiony aktor. Całość doskonale zrealizowana, jak to u braci Coenów, zakakująca fabuła z nieoczekiwanym zakończeniem. Złapałem się na tym iż recenzuję jak dziennikarz z lokalnej gazety. Film jak wszystkie dotychczasowe produkje braci C. rewelacyjny choć mieliście rację,że brak w nim nastroju moralnego niepokoju (jak to było w przypadku Bartona Finka). Choć jest równie dobry, a może momentami nawet lepszy choć to trochę inny gatunek filmowy ale III nagroda na Festiwalu Warszawskim to troszkę za mało dla Big Lebowskiego. To na tyle. Z nicierpliwościa czekam na nowe filmiki. Pa

Z powazaniem
Tomasz Szpakowski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones