PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000615}

Bilet do raju

Ticket to Paradise
6,0 12 361
ocen
6,0 10 1 12361
5,2 12
ocen krytyków
Bilet do raju
powrót do forum filmu Bilet do raju

Szkoda czasu

ocenił(a) film na 4

Przy braku szacunku do swoich szarych komórek z jednoczesnym lekceważącym podejściem do czasu wolnego - nawet da się to obejrzeć. Film jest infantylny i sztampowy do bólu. Rozumiem, że to komedia, ale mam wrażenie, że fabuła została niejako "sklejona na ślinę". Jeśli mogę polecić to do puszczenia sobie w tle

ocenił(a) film na 2
Enna321

To czemu aż 4? Z resztą się zgadzam ;)

Enna321

Film z kategorii jakie sandler często kręcił. Jadą sobie bogacze całą ekipa w piękne miejsce (w tym przypadki na Bali) żeby zarobić $$$ na mniej rozgarniętych widzach, którzy tak infantylne kino lubią oglądać… tyle, że u sandler raz na 10 trafiał się zabawniejsza komedia.

___ice___

No to teraz popatrz z innej strony. Kręcą takie filmy, żeby takie dziady z PL mogły sobie obejrzeć ładne miejsca w które jeżdżą bogacze :D

weeman86

Nie tylko Polska jest biedna... ogólnie niezbyt zamożni (również umysłowo) są targetem tego typu kina. Wiele osób chciałoby lecieć w takie miejsce, oni (twórcy filmu) jeszcze robią reklamę i zarabiają kasę + są ileś tygodni na Bali i korzystają z tego co oferują tamten region świata. W życiu trzeba umieć się ustawić.

___ice___

A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że film w ogóle nie był kręcony w Azji ani na Bali tylko u wybrzeży Australii… Na Bali nie ma takich pięknych plaż

ocenił(a) film na 7
BRADFORD

Byłeś że tak twierdzisz

ocenił(a) film na 4
Enna321

mimo, że oglądałam w tle, miażdżąc orzechy włoskie, to i tak jestem mocno zawiedziona, no jedynie miło było zobaczyć Julię i po napawać oczy cudownym Jurkiem :D

ocenił(a) film na 6
Enna321

... ale na scenach po zakończeniu warto się skoncentrować, były najlepsze (i najśmieszniejsze) w tym filmie.