Bitwa Warszawska w 3D

2010 44 min.
3,7 1 123
oceny
3,7 10 1123
114
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Bitwa Warszawska w 3D
 • Lazarust ocenił(a) ten film na: 2

  Niestety dynamiczne sceny i zbliżenia zostały totalnie źle zrobione. Siedząc w kinie myślałem że oczy wyskoczą mi w obu kierunkach, szkoda bo parę ujęć kiedy jedzie czołg przez miasto oraz ogólnych planów wykonane są wyśmienicie ale pozostałe sceny wolałbym żeby były zupełnie płaskie. Jakieś parcie polskich reżyserów żeby wszystko wychodziło przed ekran jest totalnym brakiem zrozumienia widza który to ma oglądać...

 • neste ocenił(a) ten film na: 7

  Lazarust Ja oglądałem w domu na 51' i 3D bylo calkiem niezłe. Oczywiscie nie jestem z tych co oczekują wyskakujących obiektów z ekranu. Raczej kreci mnie dobrze oddana głębia i ciekawe ujecia. Czasami przy scenach bitewnych miałem skojarzenia z Sucker Punch'em. Wogle cały film został nakręcony w intrygujący sposób. Nie wiem jak od strony szczegółów historycznych, ale cała reszta zasługuje na conajmniej 7.

 • Lazarust ocenił(a) ten film na: 2

  neste To dowodzi że film został przygotowany na telewizory a nie do kin, gdzie wielkość ekranu ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o wrażenia stereoskopii, to co dobrze wygląda na tv i tam trzyma się norm, na ekranie kinowym jest nie do przyjęcia. Głównie chodzi mi o dynamiczne zbliżenia, gdzie dyspersja obrazu powinna być znikoma, żeby można było w ogóle coś dostrzec.

 • neste ocenił(a) ten film na: 7

  Lazarust Hmmm