PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742991}

Bitwa o Skyark

Battle for Skyark
3,0 185
ocen
3,0 10 1 185
Bitwa o Skyark
powrót do forum filmu Bitwa o Skyark

W niezbyt odległej przyszłości, powierzchnia Ziemii została opanowana przez dziwaczne potwory. Mieszkańcy schronili się na orbicie w kosmicznej arce (SkyArk). Jednak miejsce to staje się przeludnione i przywilej pobytu staje się udziałem jedynie bogatych i wpływowych rodzin. Pozostałych deportuje się na Ziemię, gdzie ich los wydaje się być przesądzony. Przywódca ubogich mieszkańców, nawołuje do buntu przeciwko władzom arki, lecz wkrótce zostaje zastrzelony. Jego syn zostaje wysłany na Ziemię. Przepowiednia wskazuje że może być on wybrańcem, który uratuje wszystkich. Ale Rags jest tylko niedoświadczonym chłopcem, synem buntownika...

Pete

Hmm....Brzmi ciekawie ale czy jest sens oglądać...?Na IMDb ocena 2,8 więc chyba szkoda czasu:)
Pozdro

NastyMosquito

Nie oglądaj! Ten film co najwyżej można puścić w tle robiąc coś innego, albo jak się czeka 2h w urzędzie skarbowym na swoją kolejkę... na porządne oglądanie szkoda czasu. Ja nie jestem wymagający co do filmów, ale są granice : P

Stonn

Ok ,dzięki:)
Pozdro

NastyMosquito

nie słuchaj go, każdy ma inny gust, może być tak ze tobie spodoba się ten film, np film Piąta fala to wspaniały film polecam a banda 13 latków krytykuję ten film dlatego ze nie wierzą w obce cywilizacje, zdaniem gimbusów Statki Obcej cywilizacji nigdy nie pojawią się na naszej planecie a tego nie wiadomo . ja widziałem zwiaztun, mi się spodobał ten film . https://www.youtube.com/watch?v=bsrQgp4DG-Y może trochę Amatorsko wygląda ale moje klimaty .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones