PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 178 656
ocen
7,5 10 1 178656
7,6 48
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Metacritic 81/100
Rotten: 89/100

Ale u nas najtęższe umysły filmowe odrywają co rusz kolejne dziury w tym "gniocie" plus maja inne, cenne uwagi:
- że jak to ktoś zastrzelił Deckarda w tym statku, przeciez te statki nie był uzbrojone" - scena jak w pysk strzelił jak K odpala działko, może ktoś wpier..alał nachosy zamiast sledzic film
- po co Wallace zabijał tę replikantkę, to nie ma sensu - przeciez wlasnie szukal sposobu aby na swiat przyszla kolejna sztuka zdolna urodzić dziecko/być w ciąży. Nie wyszlo - produkt nadaje się do śmetnika
- za długi - nie no pewnie, najlepiej to w stylu Marvela: akcja, rozpierducha, żarcik, kryzys, żarcik, łzy, żarcik, wielka rozpierducha, love is in the air, scena po napisach
-Gosling jak drewniak - nie no, zdecydowanie, ja bym nawet powiedzial ze jak android

Dalej to juz sie nawet nie chce pisac, idzcie na Botoks i nie marnujcie czasu na tych androidów.

ocenił(a) film na 9
kertoip07

Polać.

ocenił(a) film na 10
kertoip07

Rozbawiles mnie, komentarz bardzo w punkt.

ocenił(a) film na 10
kertoip07

"- po co Wallace zabijał tę replikantkę..." - toż to całkiem dobra baba była

ocenił(a) film na 2
dzesio

Zabił by zrobić wrażenie strasznego na kmiotkach oglądających film, ale wyszło żałośnie. Taki tam dr. Mengele.

ocenił(a) film na 9
GunMeat

Dobrze że jesteś z nami . Inteligentny tekst wyjaśniający każde zawiłości . Do tego obiektywna ocena . Może lepiej potrolować na pudelku ?

ocenił(a) film na 2
Claw

No to czekam na wyjaśnienia zawiłych motywów dr. Mengele.
Ale mają wynikać z filmu, a nie twojej fantazji ...

dzesio

Oryginał miał oczy zielone, dlatego falsyfikat dostał 9mm między oczy..

ocenił(a) film na 10
szudas

Oryginał też miał oczy piwne

ocenił(a) film na 10
kertoip07

Tak gwoli ścisłości w scenie pościgu za Deckardem K poświęcił drona żeby zniszczyć jeden ze "statków".

ocenił(a) film na 9
kertoip07

Nie spodziewałabym się zrozumienia tego filmu po kimś, kto uważa iż Avengers to arcydzieło kinematografii. ;)

ocenił(a) film na 8
kertoip07

Gosling jak drewniak - nie no, zdecydowanie, ja bym nawet powiedzial ze jak android
Jebłem xD

ocenił(a) film na 8
kertoip07

Nawet nie wiesz jak Ty mnie teraz zaimponowałeś tym swoim tematem. Stawiam orzeszki przeciwko rodzynkom, że masz co najmniej te trzydzieści parę lat, a smartfon nie jest Twoim oknem na świat.

ocenił(a) film na 6
kertoip07

Wysoko oceniłem Blade Runnera to należę do elity intelektualnej tego kraju... Ludzie dorośnijcie, błagam ;-)

ocenił(a) film na 10
kertoip07

Dokładnie. Z tym Goslingiem to strzał w 10. Trafiłeś też z płaczem odnoście akcji. Ludzie myśleli że idą na film Marvela xD

ocenił(a) film na 8
kertoip07

Ogólnie ten film jest znacznie lepszy od „Łowcy androidów". Tamten film był gniotem, który trudno było obejrzeć do końca i nie zmuszał do żadnej refleksji. Tutaj widać ogromne zbieżności i podobieństwo z „Ghost in the shell". Generalnie oba filmy bardzo dobre, rok 2017 był łaskawy dla gatunki Sci-Fi.

kertoip07

Nwm, czy wcześniej nie była niższa, ale między 7,5 a 8,1 nie ma chyba aż takiej różnicy. ;)

ocenił(a) film na 8
kertoip07

Hehe ! Dobre ! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
kertoip07

Nie przekonasz ignorantów. Co do ocen filmweb żądzi się swoimi odrealnionymi od rzeczywistości ocenami. Ja na nie nie zwracam najmniejszej uwagi. Polemika jest tu zwyczajnie bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones