Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999 1 godz. 21 min.
6,4 115 703
oceny
6,4 10 115703
12 240
chce zobaczyć
6,5 6
ocen krytyków
{"rate":6.5,"count":6}
{"type":"film","id":847,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Blair+Witch+Project-1999-847/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Blair Witch Project
  • marlor ocenił(a) ten film na: 4

jestem zawiedziony. Pomysł ciekawy, początek filmu obiecujący, końcówka średnia, ale ta dłużyzna pośrodku nie do zaakceptowania. Naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 4

marlor Tak samo jak ja. Sądziłam, że to będzie jakiś super straszny horror. Wogóle nie było nic strasznego choc jestem osobom, którą łatwo przestraszyc. W pewnej chwili miałam to już wylączyc. Sztuczne krzyki Heather były nie do zniesienia.

• Piotrek4 ocenił(a) ten film na: 10

Jesteś osobom?

• marcinsss89 ocenił(a) ten film na: 7

Piotrek4 no co XD

• izulowa ocenił(a) ten film na: 3

Piotrek4 ciekawe czy nadal jest osobom

• Tyrq ocenił(a) ten film na: 9

Piotrek4 :D hahaha

• Crazy_Ivan ocenił(a) ten film na: 2

Piotrek4 jak zwykle ktoś się przyczepi do ortografii nie mając żadnych argumentów :D czepia się ten kto dał ślepo 10 :D a osoba pisząca komentaż dająca specjalnie błąd ortograficzny boki zrywa jak trolle się pienią :)

• Aldirien ocenił(a) ten film na: 10

Wiesz, najstraszniejsze rzeczy dzieją się w twojej podświadomości i wyobraźni i tę właśnie sferę atakuje BWP, jeśli jesteś odpowiednio wrażliwa, to bardziej cię przestraszy to, co sobie wyobrazisz niż jakieś flaki, wracaj może do oglądania hostelu i piły, aha, no i naucz się ortografii dziecko drogie, bo wiesz jedyny niepochlebny komentarz i z błędem. Jak to świadczy o ludziach, którym się film nie podobał? Sama sobie odpowiedz na to pytanie. :]

• Strazniczka0Nocy ocenił(a) ten film na: 7

Aldirien No też jestem zaa ja jak oglądałam ten film to na początku spokój las przestrzeń grupa osób co może się dziać a tu nagle Martyna pod kołdrą przerażona ogląda przez palce takiego napięcia jak w tym filmie to mało gdzie można poczuć. Ja się bałam wstyd się teraz przyznać ale po filmie myślałam o tej czarownicy i o mieszkańcach współczuję im nie wychowała bym dziecka w miasteczku osianym taką złą legendą.

• a_f1 ocenił(a) ten film na: 5

Aldirien A Ty wracaj oglądać Kung Fu Pandę.
    Co za debilne argumenty, wyzywanie ludzi od dzieci i od tego co kto woli.
    Sam jestem fanem straszenia podświadomości a nie wzroku, ale BWP nie był jakiś ekstra, końcówka jakoś była mało stresująca.

• Eplay ocenił(a) ten film na: 9

No nie spodziewaliscie sie w tym filmie sztucznych jump scarow?

• androgenius ocenił(a) ten film na: 4

Jak tam? Wciąż jesteś osobom czy zaszły jakieś zmiany?

• Crazy_Ivan ocenił(a) ten film na: 2

Mnie też jakoś nie przekonał :)

• nieznajomy43 ocenił(a) ten film na: 9

marlor Niestety na ten film trzeba mieć odpowiednia mentalność. jeśli nie dałeś się zwieść temu, że to jest tylko film to cię nie przestraszy ale jeśli wpuściłeś myśl że to mogło się dziać naprawdę to naprawdę staje się straszny. :)