PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107590}

Bliżej

Closer
7,2 104 537
ocen
7,2 10 1 104537
7,2 27
ocen krytyków
Bliżej
powrót do forum filmu Bliżej

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 5

Nie rozumiem, dlaczego "Alice" podała Danowi fałszywe imię i okłamywała go przez 3 lata, skoro rzekomo go kochała. Nie rozumiem też dlaczego podała prawdziwe imię akurat Larry'emu. Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 7
TaliaWho

Larry;emu podala takie bo sadze ze tak sie nazwala w klubie, jej imie strpitzerki , gdzie wsyzscy (pracownicy w klubie itd itd ) sadzili ze ma na imie Alice Ayres bo tak sie przedstawiala i zyla w Anglii przez 3 lata z fałszywym imieniem i nazwiskiem ..choc nie wiem jak to mozliwe

a z tym ze go kochala ,Dana i go oklamywala to nie wiem..biedny Dan , nie wiedzial kogo kocha nawet.."zniknela" jak duch.

użytkownik usunięty
Blade01

Czuje sie jak on..

ocenił(a) film na 8
TaliaWho

Mam wrażenie, że Jane od początku wiedziała, że Dan ją zostawi. Powiedziała to też na początku filmu "Czekam aż mnie zostawisz". Wiedziała, że nie zagrzeje tam miejsca. Tak mi się przynajmniej wydaje, że traktowała cały ten pobyt jak wycieczkę, na której dała się ponieść trochę emocjom.
A to, że podała Larremu swoje prawdziwe imię, może dlatego, że czuła, że są do siebie podobni i liczyła, że coś między nimi będzie, że coś ich łączy.

ocenił(a) film na 9
KANJOU

Podała prawdziwe imie, bo zapłacił jej za to gruby hajs i głupio byłoby go wykorzystac nie podając, poza tym to była dobra zabawa hehe

ocenił(a) film na 8
franek1787

Bardzo możliwe XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones