Bling Ring

The Bling Ring

2013 1 godz. 30 min.
5,2 54 578
ocen
5,2 10 54578
17 693
chce zobaczyć
4,6 10
ocen krytyków
{"rate":4.6,"count":10}
powrót do forum filmu Bling Ring
 • tiglatpilesiar ocenił(a) ten film na: 9

  Film jest doskonały. Poprzez specyficzny klimat ukazuje miałkość świata w którym utknęli
  bohaterowie. W narracji niemal czuć kalifornijską duchotę i "pudelkową" pustkę uczestników
  całego procederu. Polecam film dla osób, które znają się na kinie i potrafią wychwycić niuanse
  obrazu. Copolla pokazała nam wycinek rzeczywistości widzianej oczami tych dzieciaków. Świetny
  zabieg subiektywizacji obrazu.

  Osobom pasjonującym się życiem celebrytów zdecydowanie odradzam, bo nic nie zrozumieją i
  uznają film za bardzo nudny ;)

 • mizek ocenił(a) ten film na: 9

  tiglatpilesiar zgadzam się 100%

 • ralftriclinum ocenił(a) ten film na: 3

  tiglatpilesiar Ja nie pasjonuję się życiem celebrytów i film uważam za nudny. A to dlatego, że był nudny jak flaki z olejem. Macie prawo do własnej opinii na ten temat ale film to nie tylko "specyficzny klimat". Gra aktorska leży, niektóre sceny niepotrzebnie rozwleczone ponad miarę a te ważniejsze pominięte zupełnie.
  NIE polecam osobom znającym się na kinie.

 • tiglatpilesiar ocenił(a) ten film na: 9

  ralftriclinum A słyszałeś o celowych dłużyznach w filmie, Znaffco? ;) Obejrzyj coś Antonioniego albo Bergmana a potem dopiero zabierz głos na temat jak to ująłeś: "scen rozwleczonych ponad miarę".

 • ralftriclinum ocenił(a) ten film na: 3

  tiglatpilesiar Wybacz ale oglądanie nastolatki spryskującej się perfumami w slow motion przez dobre 30 sekund na Bergmana mi nie wygląda.

 • tomash148 ocenił(a) ten film na: 3

  ralftriclinum Dokładnie , mi również jakoś Bergmana to brakuje w tym Bergmanie. Kolega wyżej chciał zabłysnąć , a okazał się przepaloną żarówką. Film o pustakach, nastolatkach. Ogólnie dziś 70% młodzieży nadaje się do utylizacji.

 • pandziaak ocenił(a) ten film na: 2

  tomash148 Pusty, bez emocji jednym słowem gniot. Ta nijakość wprowadza człowieka w senność. A nastolatków i rodziców przedstawia jak nic nie czujące, denne postacie.
  Za dużo nicości i pustki w pustce.

 • kordrum ocenił(a) ten film na: 2

  ralftriclinum Zgadzam się w pełni.
  Nawet nie chodzi o to, że film był nudny, bo to zależy od gustu ale w tym filmie zwyczajnie nic nie ma. Losowe ujęcia imprez z źle wykreowanymi bohaterami.

 • tiglatpilesiar Zgadzam się. Film był świetny, świeży i opowiadał o zachowaniach jakie można spotkać u młodzieży. Ich idolami są bogate gwiazdy do których coraz częściej chcą się upodobnić. Facebook i portale społecznościowe tylko to potwierdzają. W filmie zachwyciła mnie Emma Watson. Kojarze ją głównie z rolą Hermiony. Włączam Blig Ring i trach. Zupełnie inna, pusta, płytka dziewczyna. Super.

 • brodacz ocenił(a) ten film na: 6

  dastan3000 Dokładnie te same odczucia. Film jest dobry. Miałem wrażenie, że pewna nijakość jaka z niego bije jest w pełni uzasadniona i zamierzona.

 • tiglatpilesiar W ogóle nie interesuję się życiem celebrytów, a lubię oglądać ten film. Mam na niego ochotę co jakiś czas. Świetne zdjęcia, muzyka i zupełnie inna perspektywa na historię w filmie.

 • tearofmankind ocenił(a) ten film na: 2

  tiglatpilesiar Uwielbiam Bergmana, Ming-liang Tsaia, Ozu, czy Bela Tarra. Czyli wolne kino.

  Jedynym aspektem kina wolnego w Bling Ring jest kino wolne od myśli i sensu. Ot mamy wiernie odtworzną nudną historyjkę o nudnych nastolatkach opętanych na punkcie celebrytów. Słabo zagrany, słabo udźwiękowiony, zdjęcia przeciętne, może reżyseria nie była taka zła.

  Z jednym się zgodze. Pudelkowy film, tyle że pudelek to ekwiwalent intelektualnego zbiornika na końcowe produkty miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

 • tearofmankind amen

 • TheGoldenGirl ocenił(a) ten film na: 7

  tiglatpilesiar Jest to jeden z moich ulubionych filmów i szczerze dał mi dużo do myślenia. Może nawet trochę zmienił moją perspektywę widzenia codziennego świata. Bardzo podobało mi się ukazanie nastolatków i ich chęci bycia "kimś".Też tak mam, że nabieram na "Bling Ring" czasem ochoty :) a aktorstwo akurat było całkiem niezłe, chociaż mogłoby być lepsze.

 • quandzia ocenił(a) ten film na: 7

  tiglatpilesiar Podobał mi się. Ukazuje młodość-głupią, myślała że świat jest ich.

 • tiglatpilesiar To że pokazuje mialkosc tego świata to jeszcze nie znaczy że jest doskonały. Zrozumiałem zabieg Coppoli, ale go nie "kupilem". Dla mnie nuda bez emocji.

 • kordrum ocenił(a) ten film na: 2

  tiglatpilesiar Film nie jest nudny, niestety nie wykracza realizacją poza tępotę głównych bohaterek. Nie ma historii, zlepek losowych scen z żenującą ścieżką dźwiękową. W tym filmie nic prawie nie ma i wygląda to sztucznie co jest już lekko porażające.

 • tiglatpilesiar Zgadzam się w 100% - plus niezła gra młodych aktorów. Emmy W. w szczególności.