Bling Ring

The Bling Ring

2013 1 godz. 30 min.
5,2 54 589
ocen
5,2 10 54589
17 694
chce zobaczyć
4,6 10
ocen krytyków
{"rate":4.6,"count":10}
powrót do forum filmu Bling Ring
 • tupi95 ocenił(a) ten film na: 2

  w to, że oni sobie wjeżdzali do domu Paris Hilton który okazywał się pusty i niemonitorowany oraz,
  że ludzie na ulicy zostawiali pootwierane samochody z portfelami na widoku. Czy ja jestem aż tak
  zacofany, lub nieświadomy?

 • Kierokat ocenił(a) ten film na: 8

  tupi95 Tak było. Polecam przeczytać książkę, rozwieje wątpliwości.

 • kasiap_18 ocenił(a) ten film na: 1

  Kierokat Bardziej niż książka interesuje mnie ta "historia oparta na faktach" ktoś ma jakieś materiały z gazet, linki itp.?

  Czyli paparazzi też mogą w każdej chwili wejść i porobić foty jak mieszkają gwiazdy?: D

 • Kierokat ocenił(a) ten film na: 8

  kasiap_18 Książka do zbiór artykułów, analiza gangu i tak dalej.

 • Kierokat Sama bym nie uwierzyła gdybym nie pamiętała jak ta afera wyszła na jaw i nawet w polskiej tv o tym wspominali. To jakaś paranoja. Domy otwarte. Ba, nawet ochrona widziała ich z kamer i ani ich nie przyłapali ani nic, tylko po czasie strasznie ich szukali! To biedny chyba bardziej dbają o swoje majątki.

 • Anarky123 ocenił(a) ten film na: 2

  Kierokat I mam uwierzyć, że grupa ludzi (do tego tępych, co można zaobserwować) po prostu wchodziła do domów, bez masek, rękawiczek ani żadnego sprzętu, okradali właścicieli i wychodzili i nie uchwyciły tego kamery, a policja nie mogła ich namierzyć po odciskach palców??? Jak naiwnym trzeba być? W rzeczywistości namierzono by ich w przeciągu 48h. Moja ocena to 2 tylko i wyłącznie ze względu na Emme Watson...

 • mcl87_2 ocenił(a) ten film na: 4

  tupi95 Ponoć Paris była na tyle głupia by zostawić kluczyki pod wycieraczką. :D Co do samochodu, to cóż, jak masz kabriolet z dachem z brezentu to równie dobrze możesz samochód zostawić otwarty, aczkolwiek tam o ile pamiętam chyba takiego auta nie okradli, tak czy inaczej w niektórych rejonach świata możesz sobie spokojnie zostawić niezapięty rower i raczej nikt nie skubnie. Była nawet taka historia o hindusie bodajże, co całą Europę prawie przejechał na rowerze, a dopiero u nas mu ukradli, bo zawsze luzem go zostawiał. :D

 • kasiap_18 ocenił(a) ten film na: 1

  mcl87_2 Rower to co innego ja piszę o willi wartej miliard dolców :D

 • mcl87_2 ocenił(a) ten film na: 4

  kasiap_18 Jasne, że rower to co innego, dałem to tylko jako przykład tego, że ludzie potrafią luźno podchodzić do kwestii zabezpieczania swoich dóbr, bo też mentalność jest trochę inna i niekoniecznie każdy szuka okazji, chociaż u nas też nie jest aż tak źle, jak można by sądzić, nawiasem mówiąc. Miliard to raczej nie kosztowała, nawet z całą swoją zawartością, jakkolwiek Hiltonowie niejeden miliard mają, ale na pewno wystarczająco dużo. :)