5,6 45
ocen
5,6 10 1 45
79
chce zobaczyć
{"type":"film","id":409877,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Blodsb%C3%A5nd-2007-409877/tv","text":"W TV"}]}
Blodsbånd
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


15-letni Mirush przybywa do Norwegii, aby odnaleźć ojca, który pozostawił w Albanii swoją rodzinę, kiedy chłopiec był mały. Teraz ojciec prowadzi małą restaurację w Oslo i nękany jest przez albańską mafię. Rozpoczął nowe życie, ma norweską dziewczynę, a pozostawiona rodzina jest dla niego jedynie mglistym wspomnieniem. Do czasu, kiedy15-letni Mirush przybywa do Norwegii, aby odnaleźć ojca, który pozostawił w Albanii swoją rodzinę, kiedy chłopiec był mały. Teraz ojciec prowadzi małą restaurację w Oslo i nękany jest przez albańską mafię. Rozpoczął nowe życie, ma norweską dziewczynę, a pozostawiona rodzina jest dla niego jedynie mglistym wspomnieniem. Do czasu, kiedy pojawia się Mirush. Chłopiec zaczyna pracować u ojca, ale nie mówi mu, kim jest. Z czasem poznają się nawzajem, ale dla Mirusha spotkanie z ojcem wcale nie jest takie, jak sobie wymarzył. Jest zmuszony dokonać wyboru, który będzie miał ogromne konsekwencje dla nich obu.

Blodsbånd zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.