PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

śmiechowy

ocenił(a) film na 1

jak to u Uwe. choć chyba nie aż tak żałosny jak "alone in the dark". ogólnie całość wygląda jak kolejny odcinek serialu "xena" albo coś w ten deseń. tandeta i schematyzm. co gorsza- ci aktorzy, żal patrzeć, jak takie postaci jak Madsen, Zane czy Kingsley się szmacą w takich popłuczynach. zresztą przez cały film wyglądają jakby nie za bardzo wiedzieli jak się znależli na planie i czy grać czy się tylko zgrywać. gra była całkiem fajna, tym gorzej że tak spieprzyli ten materiał. nuda, nic się nie dzieje. jak masz ochotę na chłam to śmiało, ale nawet jako taki średnio się sprawdza.

ocenił(a) film na 3
Caligula

"alone in the dark"- to on nakęcił ekranizacje tej gry???? I było aż tak złe??? Gorsze od tego śmiecia??

ocenił(a) film na 1
Bartosz33_pl

owszem, Uwe odpowiada m.in. właśnie za "alone in the dark" i "house of dead" oraz kilka innych równie złych ekranizacji gier. moim zdaniem "AiD" jest jeszcze gorsze od "bloodrayne", bo o ile ten posiada jeszcze atut w postaci obsady, to tamten nie ma już żadnych plusów- w głównej roli co prawda Christian Slater, ale i tak nigdy za nim nie przepadałem. w każdym razie nie polecam, tym bardziej że z grą ma to niewiele wspólnego.

ocenił(a) film na 3
Bartosz33_pl

BloodRayne 2 - odbywa sie na dzikim zachodzie ha ha ha

ocenił(a) film na 1
Bartosz33_pl

zgadza się, Boll jak widać to pomysłowy chłopak. aż żal bierze, bo w końcu oryginalna fabuła gry "bloodRayne" była świetnym materiałem na film. jak widać wszystko mozna spieprzyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones