PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Uwielbiam ta gierke, poziom gore jest wprostproporcjonalnie zblizony do sadyzmu Rayne :] a w filmie pewnie nie pokaza krawawych zabaw bloody :/ znow zrobia film dla gowniarzy +12 :( a mogliby nakrecic +18 :] by krew lala sie strumieniami :):):) Buhahahaha :P BloodRayne rulez ))) A swoja droga grał ktos w BloodRayna II ? Wg. mnie lepsza od pierwszej czesci :] mozna wszystko rozwalic i jest duzo kombosow :] noi te hektolitry krwi =]

ocenił(a) film na 3
KAMP

Ja byłem blisko.
Mam Geforce 2. hlip hlip... A gra wymaga Geforce3. :(

Simbael

chrzanisz arche 666 mi na giefocku2 poszła. A nawet próbowałem na VooDoo 3 ;))))). Wyłącz tylko bump mapping i dynamic shadows. Lepiej skołuj jakiegoś raddyego np. 5200 albo cuś i pograj w dwójkę naprawdę warto :D

Van

ocenił(a) film na 5
KAMP

Grałam w BR1 u Arche i w demo BR2..., ale przelotem niestety
=( dwójka prezentuje się świetnie, lepiej niż pierwsza część. Ale film moim zdankiem to będzie kicha... wystarczy popatrzyć na strój Rayne i ostrza, które wyglądaja jak z plastiku... może jednak fabuła będzie ok.
Pozdrowionka ! mrrr mrrr mrrr

KAMP

Zgadzam się... To będzie klapa, bo Uwe nie ma szczęścia do ekranizacji. Wszak House of the dead wyszło mu chu**** :(. No ale wszyscy kochają Rayne i wierzymy, że nikt nie spier...dzieli tego pomysłu. Pewno film ściągnie tłumy chcące się przekonać, czy to klapa, czy majstersztyk kina. Moim zdaniem to będzie zbyt teatralne i sztuczne, bowiem nie tak łatwo naśladować wdzięki Rayne :D.
Chcecie czegoś więcej nt. filmu?? Wejdźcie na (a href="http://www.bloodrayne.co m")Bloodrayne.com(/a) i się przekonajcie...

Van

van111

Ehhh do kina na ten film moze pojde, chociaz jak ogladalem trailer Allone in the Dark to doslownie oniemialem :( nie wiedzialem czy smiac sie czy plakac :( Kiszka totalna, kolejny muzgo-zjadliwy film akcji, nic wiecej :(
A co do Rayne, czekamy na konwersje na piecyk II czesci gry :] ok. wakacji ma byc... a moze wcześniej :/// Wtedy krew poleje sie strumieniami ^^ :D I znow bede zarywac noce, by sobie pograc w full klimacie, tzn. 23, ciemnosc i ta atmosferka :D ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones