PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Bloodrayne vs. Blade

ocenił(a) film na 1

Oboje są pół-wampirami, oboje świetnie walczą za pomocą wszelkiego rodzaju broni i korzystają w pełni ze swych nadludzkich możliwości. Gdyby doszło do pojedynku pomiędzy tymi dwoma legendarnymi, ,,krwiopijcami" , które z nich , waszym zdaniem miało by większe szanse na odniesienie zwycięstwa?

D23

Blade zjadłby Blood na śniadanie i zapił szklaneczką AB Rh- ;]

ocenił(a) film na 3
D23

Moim zdaniem, jeśli doszłoby do takiej konfrontacji Rayne posiekałaby osławionego Blade'a nim ten zdążyłby wyjąć tą swoją katanę z dupy konia. :) pozdro dla fanów Rayne!!!!!!

ocenił(a) film na 1
Simbael


,,Blade zjadłby Blood na śniadanie"
,,Moim zdaniem, jeśli doszłoby do takiej konfrontacji Rayne posiekałaby osławionego Blade'a"

Fajnie! Czyli już mamy dwóch adwersarzy opowiadających się kategorycznie za jedną ze stron konfliktu. Moim zadaniem wynik walki zależał by od tego czy konfrontujemy postacie z filmu, komiksu czy gry komputerowej? Podejrzewam bowiem ,ze filmowy Blade będzie - przynamniej pod względem techniki walki lepszy od filmowej Rayne, na litość boską kto wybrał tą aktorkę? Ale jeśli skonfrontowalibyśmy Rayne z gry z filmowym Bladem to nie wątpię ,ze po paru sekundach walki głowa Wiecznego Łowcy udała by się na wieczny spacer...;) Argumenty przemawiające za ta tezą? BloodRayne dysponuje niesamowitym arsenałem cięć, pchnięć i ciosów , o których Blade nawet nie snił. Mierzyła się z potworami , których Blade nie wyobraża sobie w najczarniejszych koszmarach. A jeśli dodać do powyższych kwalifikacji tego arcy przydatny: BloodRage rudzielca ;) z Blada niewiele by pozostało...

P.S. Do fanów obu psoatci ta dyskusja jest jedynie zabawą wiec proszęo umikanie stosowania wulgaryzmó i zacietrzewiania siena stronę
przeciwną. Pozdrawiam.

D23

Myslę, że chodzi chyba o filmowe postacie i w takim kontekście się wypowiadałem. Co do porównania Krwawej Reńki z gry i Blade'a z filmu to się z zgadzam w zupełności. Chociaż w głębi duszy licze na to, że Łowca ma jakieś asy w rękawie, które pozwolą mu wygrać ;]

angalo

(z góry przepraszam za podwójnego posta, dopisuje więc go do swojego) Chciałem tylko nadmienić, że Rayne nie jest wcale az taka znowu szybka, owszem zna trochę sztuczek, posiada kilka zabawek i jakieś moce, ale Blade mimo wszystko jest od niej szybszy. Zresztą bardziej podoba mi się jego styl walki.

ocenił(a) film na 1
angalo

Jeśli chodzi o filmowe postacie to przewaga rzeczywiście stoi po stronie Blade. Dzieje się tak dlatego ,ze aktor odtwarzający tą role wprawiał sie w sportach walki zapewne od wczesnego dzieciństwa , a odtwórczyni roli Rayne na pewno niczym nas nie zachwyci. No cóż , ale jaki film taki i styl walki...W ogóle to Snipes- dobrze pisze?- wyglądał dość groźnie i raczej przypominał komiksowy pierwowzór swej postaci , a ta cała Loken? Absolutnie nie! Zaczynimy od tego ,że wygląda tak jakby ją z solarium dopiero co wypuścili- , brak jej kłów i te zalęknione oczka!
Natomiast co siętyczy konfrontacji filmowego Blade i Rayne z gry - stawiał bym jednak na rudzielaca! Może to subiektywne doznanie ale wydaje mi się ona szybszą i lepszą szermierką od łowcy. Gadzety w postaci rzucanych dysków - czy co on tam ciskał?- Blade'a raczej sienie przydadzą, bo Rayne umie takich rzeczy unikać. Harpun ,,Bloody" też raczej sienie przyda bo Bladye jest opancerzony, wiec pojedynek odbędzie się na broń się sieczną a we władaniu nią Rayne jest lepsza!

D23

Nie grałem w częśc drugą przygód Rayne, mogę się wypowiadać jedynie na podstawie części pierwszej. Co do Blade'a to oglądąlem wszystkie filmy i tylko (niestety :|) jakieś fragmenty komiksu. Dalej stawiam na szybkośc i umiejętności Blead'a w posługiwaniu się mieczem. Nie dośc, że jest zwinny to jeszcze dodatkowo nieźle zbudowany i opancerzony, Rayne przy nim jest troszkę drobna ;]

D23

Myślę znaczy się wiem, że w tej konfrontacji absolutnym faworytem jest Blade. A jeśli chodzi o film to już po obsadzie widać, że wiele nie osiągnie a po zwiastunach to wiem, że na to nie pójdę do kina

Pozdro dla fanów Blade'a

Linker

Blade, Blade, Blade... tylko on jest najlepszym półwampirem :D a tak przy okazji to z tego co mi mowiono to Bloodrayne to jest wampirzyca a nie polwampirzyca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones