PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Fotki aktorki odtwarzającej tytułową postać pochodzące z planu zdjęciowego wyglądają wręcz tragicznie. Bidula szeroko rozdziawia usta i otwiera oczy jakby była zdziwiona ,że żyje. Ta pani to chyba ostatnia osoba jaka z wamppirem by mi się kojarzyła...

D23

W grze Rayne została stwoarzona i przedstawiona jako pełna seksapilu maszyna do zabijania!A tu wygląda ona po prostu tragicznie!!Zero wogóle urody a Rayne to przecież piękna wampirzyca a tu mamy jakąś panne która znalazła w szafie ciuchy z Haloween i je nałożyła...Nie wygląda jak Rayne.... ;/

D23

Christ.... Im dłużej na nią patrzę tym bardziej mnie coś trafia :/
Przecież to nie jest Rayne! Jak tak można?

Balduran

Zapomniałem coś dodać - Moim zdaniem najlepiej pasowałaby Milla Jovovoich (Przyjrzyjcie się jak wygląda w Resident Evil 2 to zobaczycie ;) )

Balduran

Milla Jovovoich raczej nie... No może i ma w sobie coś drapieżnego ale raczej to nie ta twarz. Choć z pewnością bardziej pasuje do roli Rayne niż Loken, która wygląda jak żywcem wyciągnięta z przygód Robin Hooda.

D23

Moim zdaniem lepiej by pasowała Jessicia Biel W Blade pokazała że potrafi zagrać kobietę z pazurem.

ocenił(a) film na 1
Rimmi87

Ale i tak mogło być gorzej! Zajrzyicie do ciekawostek a dowiecie się, że między innymi rozważano by rolę tą zagrała: Natalie Portman. :)

Rimmi87

Co do Jessici Biel to musiałbym zobaczyć jak wygląda w rudych włosach bo póki co to raczej średnio pasuje, więc nadal upieram się przy Mili Jovovich :D
(http://www.filmweb.pl/FilmPho to?id=95743&photo.id=26483#pho to
http://www.filmweb.pl/FilmPhoto?id=95743&photo.id=26471#photo) [www.filmweb.pl/FilmPhot ...]

D23

Na pewno na to nie wybiore się do kina:P Lubie Rayne(gra rewelacyjna oczywiście 1 cześć bo 2 już nie bardzo:/ ) ale ta aktorka(nie powiem bo ładna jest:P ) kompletnie tu nie pasuje...wygląda jak zakompleksiona 17-latka a nie brutalna i bezlitosna dhampirzyca:/ Jakoś nie widzi mi sie wizja tej grzecznej dziewuszki hasającej sobie po planie w scenie gdzie juha leje sie na wszystkie strony to będzie zwyczajnie śmieszne no i chyba jako komedie trzeba będzie potraktować ten film...szkoda gry, ale w sumei to już rutyna że "wybitny" reżyser Uwe Boll każda przeróbka za jaką się weźmie nei nadaje sie do oglądania.Takie moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones