PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Niestety obawiam się, że może być właśnie tak krwawo jak w grze... Świadczy o tym poprzedni film tego beznadziejnego reżysera... Uwe Boll - nakręci jeszcze przynajmniej 10 filmów na podstawie gier... Jeśli wszystkie będą na poziomie "The Hause of the Dead" to raczej współczuję biedakowi... W końcu ktoś go zabije...

Albertino

Niezła obsada w tym filmie będzie, ale raczej nic ponadto...

użytkownik usunięty
Albertino

Zgadzam sie. Kiedy zobaczyłem nazwisko reżysera załamałem sie. Przeciez ten człowiek nie ma pojęcia co jest grane. Spieprzy ten film tak samo jak the house of the dead;/

Spaprał Alone in the Dark. Teraz Bloodrayne czeka na rękę "mistrza"...

La_Pier

Aha... Czyli już dwa fatalne filmy... Czy ktoś ma wogóle wątpiwości co do tego, że to będzie shit?

Jedyne co mnie dziwi to obsada... Całkiem nieźli aktorzy... Oj - biedaki...

Albertino

Nie wiem jak Ben Kingsley mógł się zgodzić na zagranie u tak słabego reżysera. Wygląda na to, że sir Ben nie ceni się zbyt wysoko. Kristanna Loken to słaba aktorka, typowa ładna buzia. Michelle Rodriguez to też ładna buzia ale jednak aktorka dużo lepsza od Loken. Michael Madsen to całkiem solidny aktor.
Wracając do "mistrza" Bolla to ma on w planach kolejny film na podstawie gry komputerowej - Far Cry. Prawdopodobnie wyreżyseruje także... no zgadnijcie... Dungeon Siege czyli... a jakże doskonałą grę rpg z PC. I wszystko byłoby dobrze. Niech on robi sobie filmy na podstawie gier ale niech robi dobrze! Niestety po obejrzeniu zwiastunów a także teledysku (zgadnijcie kto go wyreżyserował?) do Alone in the Dark ręcę mi opadły. Zero klimatu, ot taka nawalanka z potworami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones