PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 529
ocen
3,8 10 1 12529
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Kto według was mógłby najlepiej wcielic się w postac Rayne??
Moim zdaniem Rayne najlepiej zagrałaby Mila Jovovich.

Banana_kiler

Mila i tak nie pomogłaby temu filmowi, bo kręci go Uwe xD
Ale to prawda nadaje się znakomicie. Całe szczęście, że zobaczymy ją w Ultraviolet Wimmer'a.

ocenił(a) film na 4
Lye

no Mila dobra by była tylko troche przy małe piersi jak na Bloodrayne ;]

ZlyCzarny

e tam to nie problem:p zaloza jej cyfrowy stanik tak jak A. Jolie w Tomb Raiderze i po sprawie :p

ocenił(a) film na 7
ZlyCzarny

Hyh, no raczej że Milla - idealnie by sie nadawała... kurcze ale własnie z tym biustem to by był problem... bo Milla choć śliczna to zbyt płaska do wizerunku Rayne

Quadric

Dla mnie nr 1 to Melinda Clarke. Grała m.in. w "Powrót żywych trupów 3" - to zagryzanie... zupełnie jak Rayne i "Spawnie" - całkiem podobne ubranko ;)

http://www.filmweb.pl/Melinda,Clarke,filmografia,Person,id=161480 [www.filmweb.pl/Melinda, ...]

ocenił(a) film na 1
Shadowman

Hmm, Melinda Clarke rzeczywiście nieźle pasuje, choć Kristanna Loken jakby była lepiej ucharakteryzowana też nie jest zła. Tak samo Milla Jovovich. Może jak będą robić sequel to wezmą kogoś innego.

Banana_kiler

NajlEpiEj zagRałabY Mandaryna, bo Marta Wiśniewska (Mandaryna), jusz grała w fIlMie "Na Fspulnej" i krytcy mowili, ze sie doBrze zaPowIada.
Pozdro.

Mandarynia

Zanim wszyscy zjadą post powyżej, poinformuję was - marna prowokacja. Ktoś robi sobie jaja i tyle ;)

Albertino

Ej nie poZwaLaj soBie taK piSać, to niE zadnA prowoKacja.
Sam przyzNasz.....TruDno sie zE mnoł nie zgodZić w kweStii, że Mandaryna to dobra aktorka.
Pozdro.
P.S mozesz mnie sobie dodać do uLubionych.

Mandarynia

No nie powioedziałabym, że Mandaryna jest dobrą aktorką. Może i umie tańczyć. Ale śpiewać i grać zupełnie nie....

Emigrate

Popieram! Rany boskie, czasem mam wrażenie, że takie jak ona robi się z próbówek... ;) A czy umie tańczyć - no nie wiem... Widywałam lepsze tancerki i muszę przyznać, że przy nich Mandaryna wypada równie bledziutko jak Finka bez solarium.
A co do Bloodrayne'a, obawiam sie wsyztskiego najgorszego: przecież Kristianna Loken w ogóle nie przypomina Rayne! Przepraszam wszystkich, któzy się ze mną nie zgodzą, ale obawiam się, że dobór tej aktorki to jeden z dwóch grzechów głównych, jakie popełnili ci mądrale, którzy wzięli sie za ekranizację gry. Drugi - to reżyser. No cóż, może to dosyć nietypowe, żeby dziewczyna była zagorzałą fanką krwawej sieczki z prawie-że roznegliżowaną lesbijką w roli głónej, ale co mi tam! zakochałąm sie w Bloodrayne od pierwszego wejrzenia i dostaję gęsiej skórki na myśl, co te bubki mogą z nim zrobić... Oby to były płonne obawy... :)

ocenił(a) film na 1
Natt_2

niestety nie płonne....juz obejrzałam film KLAPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. .a loken jako rayne (to naprawde jeden z grzechów głównych !!!)

Kaileena_2

Hej, a trzyma się przynajmniej jako tako treści gry? Bo jeśli nawet poządnej fabuły zmałpować nie umieli, to chyba pozostaje już tylko sznura i na góra... :(

ocenił(a) film na 1
Natt_2

http://themosspit.net/wp/wp-gal/file/Magazines/Empire/empire-2003-06_01.jpg [themosspit.net/wp/wp-ga ...]

Znajomy widok?

Banana_kiler

po mojemu miza by pasowala znakomicie ale do tej roli jest stworzona ta ktora grala w underworldzie. nie wiem jak sie nazywa ale ona jest po prostu stworzona do tej roli. a mandaryna to powinna w madagaskarze zagrac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones