PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Kristanna nie nadaje się na Rayne.Rayne to piękna,silna,tajemnicza i wyrachowana w swych zbrodniach kobieta,a tymczasem ja widzę dość pewną siebie dziewczynkę machającą mieczami,próbującą za wszelką cenę udowodnić,że dorównuje bohaterce gry.Czy ktoś miał podobne odczucia?

ocenił(a) film na 7
Jane_Doe

Kocham Kristannę ze wszystkich sił, ale rzeczywiście do roli Rayne w ogóle nie pasowała.
Nie ta figura, wzrost i demoniczność. W tej roli to ja zawsze widziałem Millę Jovovich.

ocenił(a) film na 10
Nachtjager

Jeju ;/ Milla Jovovich !! absolutnie nie ! Milla nie ma anio figury, ani urody ani zdolności...nie nadaje się do roli Rayne.

ocenił(a) film na 7
Matteuszz

No dobra, Milcia może i nie ma takiej figury jak Rayne z gry (ale to się dałoby zaretuszować kostiumem), jednak zdolności to ona MA! Hesus Christ, najlepsza aktorka do roli super bohaterek! A co do filmowej Rayne, dla mnie to powinna być po pierwsze babka wzrostu 3 metry, od tego zacznijmy, po drugie, cholernie wredna i sexowną za razem.
A Loken, chociaż to prawdziwy anioł na tej ziemi, nie nadaje się to tej roli.

Nachtjager

Mój typ to Laurie Holden.Kto oglądał Silent Hill wie o co chodzi ;-)

ocenił(a) film na 7
Jane_Doe

Ja oglądałem i się totalnie zgadzam. Była świetna i wyglądała super. Na Rayne nadaje się bardzo dobrze. Cholernie było mi jej szkoda jak w Silent Hill zginęła :(((

Nachtjager

Mnie też :-( Cool babka.No cóż,trudno się mówi.

Jane_Doe

Loken i Lauren są do siebie bardzo podobne. Wyglądają trochę jak siostry. Więc pewnie efekt byłby taki sam.

Jane_Doe

Szkoda że za realizację wziął się Uwe Boll gierka miała całkiem nizły potencjał. Mój idealny typ na Rayne to Kate Beckinsale w dodatku już ma wapirowski image (patrz Underworld I i II).

Jane_Doe

Uwe Boll mówimy NIE !!! Jak można tak splugawić ten tytuł ?

bond_5

Tutaj wygląd to sprawa drugorzędna chociaż istotna.Ale w tej roli liczą się możliwości aktorskie,aktorka powinna umieć nadać Rayne takie cechy,z których ta postać słynie - a wydaje mi się,że Laurie zrobiłaby to perfekcyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones