PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Mam zamiar obejrzec ten film ,tylko widząc ocene na filmwebie to aż mi się odechciewa, w końcu 3,8 to bardzo nisko ; )

ocenił(a) film na 1
Robaczek_12

ja uważam ten film za gniot itd. wszystko co najgorsze. jeśli lubisz takie mega mroczne wampiry i cała reszta Cię nie interesuje... to tak :D
PS średnia, mimo że film naprawdę kiepski, zdaje mi się trochę zaniżone - filmy, których też nie polecam, mają wysokie średnie na filmwebie ;)

nasty929

Hm...miłośniczką tego typu filmów nie jestem,ale obejrzeć czasem lubię ; P.
A jeśli chodzi o oceny to u mnie czasami jest tak że filmy które mi się podobają mają średnią ok. 5.0 ;D wiec zaryzykuje i obejrze ten film ; )

ocenił(a) film na 1
Robaczek_12

Na swoją odpowiedzialność ;)

ocenił(a) film na 6
PeepingTom

zabawny. reżyserska padaka. Aktorzy nie bardzo wiedza co mają robić chyba, że gryzą, krew leci strumieniami jak w killbillu, a historia tak opowiedziana jakby była przeznaczona dla znawców. Jednak ubaw po pachy i fajna obsada.

ocenił(a) film na 3
Robaczek_12

Nędza. Szkoda czasu. Obejrzałem tylko z ciekawości, bo wcześniej przeszedłem grę. Ale film jest tragiczny.

przemyslaw.rozycki

dokładnie tak jak ja, obejrzałem bo przeszedłem grę i się bardzo zawiodłem na filmie niestety

Robaczek_12

Wcale nie taka tragedia ja bym dal nawet 6 można obejrzeć ale druga część to tragedia tamtej to już się nie da oglądać

ocenił(a) film na 1
Robaczek_12

Jeden z niewielu filmów, które zasługują według mnie na 1.

ocenił(a) film na 8
Robaczek_12

mnie nie interesuje ocena innych a w gre nie grałem jeszcze, nigdy nie oglądałem. nie patrzyłem na gatunek bo myślałem że zwykły horror a to horror fanasty i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie więc daje 8/10 ale może zmienie ocene na większą bo za słabo film oceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones