PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116496}
3,8 12 526
ocen
3,8 10 1 12526
BloodRayne
powrót do forum filmu BloodRayne

Loken to chyba najgorszy wybor... mysle ze kazdy kto gral sie ze mna zgodzi... Jesli zapytala by mnie ("am I look fat in this?" BR) odpowiedzialbym ze tak... zwlaszcza ze to nie lateks taki jak miala Rayne... to jakies szmaty zarzucone i obwisle a nie obcisle... No ale co tu zrobic film juz w koncowych fazach produkcji... no i raczej obejze ale wolalbym juz chyba zeby byl zrobiony technika jak FF przynajmniej bylo by co poogladac... poza tym czy widzieliscie jej ostrza na trailerze??? przeciez to wyglada jak z tektury... nie wiem kto wydal na to jakiekolwiek pieniadze...ehhh... fabula moze bedzie ciekawa... ale nawet Kagan jest niepodobny (ja wiem ze troche czasu minie do 2 ale jakos nie moge sobie go wyobrazic w takiej postaci...)a przeciez chodzi chyba wlasnie o to zeby film byl podobny i mial klimat gry... no ale podsumowujac... zamiast biletu do kina sugeruje kupienie sobie gry ;P mysle ze bedzie tam duzo wiecej do poogladania... poza tym same ruchy i dźwięki jakie wydaje Rayne powalaja... aha i nie wiem czy mi sie wydawalo... ale na trailerze chyba widzialem Rayne w wodzie... cos mi tu nie tak... bo jesli pamietam to Rayne i woda pasowaly do siebie jak piesc do nosa... No a na koniec jesli mialbym kogokolwiek wybierac na ta role to wybralbym aktorke ktora grala dziewczyne czlenia na chopperze w filmie Torque (nawet nie trzeba by jej mocno chatakteryzowac... tamten image miala genialny do takiej roli...) nie wiem niestety jak sie nazywa... a jak ktos nie wie o kogo chodzi to proponuje poogladac sobie screeny z Torque'a... (nie chodzi mi o Monet Mazur... :D) troche sie rozpisalem heh... ale boli mnie ten film po prostu...
pzdr6xx
"tell me u love me honey..." Rayne 2 MSTR...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones